Петрівський «Інгулець» програв «Гірнику-Спорт» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 445

У матчі 15-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги петровський «Інгулець» зазнав виїзної поразки від «Гірника-Спорт».

На стадіоні «Юність» у Горішніх Плавнях сьогодні, 22 жовтня, команда Сергія Лавриненка поступилася з рахунком 1:3.
Втрата захисника «Інгульця» Романа Кретова, який на 10-й хвилині залишив поле через отриману червону картку, стала визначальною у поєдинку.  Відкрив рахунок наприкінці першого тайму ударом у дев’ятку Юрій Малей після помилки центральних захисників команди гостей. Ігор Кірієнко подвоїв перевагу господарів на 65-й хвилині. «Інгулець» швидко відквитав один м’яч: за дві хвилини Максим Покотилюк скоротив відставання до мінімуму – 2:1. Спроба футболістів із Петрового зрівняти рахунок призвела до третього голу. Господарі зловили підопічних Сергія Лавриненка на контратаці і Роман Воробей вийшов віч-на-віч із Ігорем Гришиним. Дуель голкіпера з півзахисником завершилася на користь останнього - у ворота гостей влетів третій м’яч.
Звітна гра була фактично за 16-е поточне місце у турнірній таблиці, оскільки обидві команди розташовуються у трійці аутсайдерів першолігового чемпіонату. Після поразки у звітному турі «Інгулець» опустився на передостаннє, 17-е місце.
У наступному турі, 30 жовтня у Сумах, «Інгулець» буде протистояти місцевому ПФК «Суми».

«Гірник-Спорт» (Горишні Плавні) — «Інгулець» (Петрове) — 3:1 (1:0).

22 вересня 2016 року (субота). Початок о 15:00. Горішні Плавні. СК «Юність». Перша ліга, 15 тур.

«Гірник-Спорт»: 32. Крюков Микита, 5. Ломко Олександр, 15. Геращенков Сергій, 10. Моісеєнко Олексій, 4. Гарбар Олександр, 14. Воробей Роман, 77. Малєй Юрій, 54. Павлик Юрій, 7. Марусич Максим (37. Демідов Кирило,  64), 99. Яворський Вадим, 9. Кірієнко Ігор. Запасні: 1. Ситников Артем, 3. Голядинець Олександр, 18. Бобак Роман, 26. Пернацький Олександр, 17. Прутян Роман.

«Інгулець»: 12. Гришин Ігор, 3. Мучак Іван, 4. Волчков Олександр, 45. Кретов Роман, 2. Доценко Семен, 49. Сітчінава Ніка, 21. Панасенко Сергій (8. Алексанов Сергій, 13; 10. Шарко Антон, 80), 11. Дячук Сергій, 27. Колєсніков Віталій (15. Нвамора Келвін, 69), 33. Ковтун Владислав, 87. Покотилюк Максим. Запасні: 30. Попович Єгор, 44 Клімаков Дмитро, 50. Гвоздевич Сергій,  Ткачов Микита.

Голи: 1:0, Малей Юрій (40); 2:0, Кірієнко рій (65); 2:1, Покотилюк Максим (67), 3:1, Воробей Роман (76).
Попередження: Гарбар Олександр (33); Воробей Роман (76).
Вилучення: Кретов Роман (10).