«Олександрія» дала бій київському «Динамо» (ФОТО)

Кількість переглядів - 761

«Олександрія» у матчі 12-го туру Ліги Парі-Матч відібрала очки в київського «Динамо», зігравши внічию 1:1 на домашньому стадіоні «Ніка» сьогодні, 23 жовтня.

Вона стала першою в історії протистоянь обох команд в чемпіонатах України. До сьогоднішнього поєдинку команди зустрічалися вісім разів з яких неодмінно діючі чемпіони України виходили переможцями.

Друге коло Чемпіонату України команда Володимира Шарана розпочала на високому для себе четвертому місці, довівши і в грі з динамівцями невипадковість свого поточного розташування у турнірній таблиці.

Ol Dynamo1

Кияни більше володіли ініціативою, але вдало побудована оборона олександрійців звела нанівець майже всі спроби підопічних Сергія Реброва досягти бажаного результату. Відмінний момент відзначитися у першому таймі втратив Ярмоленко, ударом з 8-ми метрів, але не зумів переграти голкіпера.
Єдиний гол у ворота Владислава Леванідова гості забили на 52-й хвилині. Дерліс Гонсалес скористався рикошетом від захисника і вийшовши сам на сам, відкрив рахунок.
Футболісти «Олександрії» віддали борг 79-й хвилині. Скориставшись неузгодженістю захисника Віди та воротаря Рудька, Віталій Паламар довів трибуни до овацій, вразивши сітку воріт команди Сергія Реброва.

Ol Dynamo2Ol Dynamo3

Матч 13-го туру «Олександрія» проведе 30 жовтня на виїзді з полтавською «Ворсклою».
«Олександрія» - «Динамо» (Динамо) - 1:1 (0:0)

Сезон 2016/17. Ліга Парі-Матч. 12-й тур. 23.10.2016. м.Олександрія, КСК «Ніка»

«Олександрія»: Леванідов, Микицей, Огіря, Пономар (Куліш, 87), Полярус (Старенький, 46), Запорожан (к), Гітченко, Грицук (Леонов, 69), Чеботаєв, Шендрик, Козак.

«Динамо»: Рудько, Данило Сильва (Корзун, 77), Віда, Макаренко, Морозюк, Сидорчук, Буяльський, Рибалка, Гонсалес (Циганков, 82), Ярмоленко (к), Гладкий (Мораес, 75).

Голи: 0:1, Гонсалес Дерліс (52); 1:1, Пономар Віталій (79) -

Попередження Микицей (59), Паламар (80), Шендрик (90+1), Леонов (90+3) - Гладкий (71), Ярмоленко (74), Віда (90+3).