Кропивницька «Зірка» була удома розгромлена «Шахтарем» (ФОТО)

Кількість переглядів - 958

У 12-му турі Ліги парі-Матч футболісти кропивницької «Зірки» не змогли нічого протиставити донецькому «Шахтарю», який на класі переміг наших земляків, забивши у ворота Євгена Паста три м’ячі.

2016 10 23 1

На полі грали дві абсолютно різні за класом команди. І навіть повна самовіддача підопічних Даріо Друді не могла компенсувати їхній недостатній рівень індивідуальної технічної майстерності, комбанційних дій, швидкостей порівняно з суперниками.

За весь матч, що зібрав майже повні трибуни стадіону, червоно-жовті не створили жодного небезпечного моменту біля воріт Андрія Пятова. Наш земляк пронудьгував більшу частину поєдинку, лиш інколи включаючись у роботу. Натомість його візаві Євген Паст сьогодні відпрацював сповна і чимало разів рятував ворота «Зірки» від неминучих голів.
Євген врятував ворота після удару Ісмаїлі, парирував удар Тайсона і подальше добивання Дентіньо. Де не міг допомогти на останньому рубежі наш голкіпер, моменти марнували самі гірники. Андрій Борячук зі зручної позиції невдало пробив у штрафній зоні - нападнику суперників не вистачило майстерності вразити практично пусті ворота після невдалого виходу Паста на перехоплення. Тайсон не влучив вже в пусті ворота після того, як наш страж воріт парирував удар Дентіньо.

2016 10 23 4Утримував ворота «сухими» він до 35-ї хвилини, однак «Шахтар» свого все ж досяг. Андрій Борячук отримав гарну нагоду пробити, Євген м’яч відбив, але кулястий рикошетом влучив у Перейру і від нього відскочив у ворота «Зірки» - 0:1.
За перший тайм «зіркові» створили два напівмоменти. На 12-й хвилині Артем Щедрий пробивав з-за меж карної зони, але дуже невдало, а на 28-й Ігор Загальський потурбував Пятова ударом у площину воріт, який дещо розім’яв Андрія.
Швидкі комбінаційні передачі, високі швидкості раз-по-раз призводили до нових проблем біля воріт червоно-жовтих. Лише дивом м’яч не перетнув лінію вріт господарів після удару Богдана Бутка на 55-й хвилині, який не зумів добити набігаючий Борячук. Кулястий зупинився на самісінькїй лінії воріт. За хвилину потужним ударом у верхню перекладину влучив все той же Борячук. Активність нападника «Шахтаря» була винагороджена на 73-й хвилині. На правому фланзі наші гравці дозволили навісити Фреду на дальню штангу, де Андрій вразив головою ворота «Зірки» -0:2.
До розгрому рахунок довів на 90-й хвилині Факундо Феррейра, після передачі від Тайсона – 0:3. Цілком закономірна та легка перемога «Шахтаря», якою він відкрив лік перемогам у другому колі чемпіонату.
2016 10 23 62016 10 23 72016 10 23 8

На післяматчвій прес-конференції головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека відмітив, що результат матчу цілкм закономірний і заслужений, відзначив організованість «Зірки», але його футблісти були сильнішими. Його не задовольнила велика кількість нереалізованих моментів, але за словами наставника гірників, добре, що вони були створені.

2016 10 23 10

Тренер «Зірки» Віктор Догадайло зазначив, що установку на гру його гравці більше дотримувалися у першому таймі – не давали «Шахтарю» вільно грати центром, підключати швидкі фланги. Тепер головне за тиждень підготуватися до не менш відповідального виїзного матчу з «Зорею», що пройде 30 жовтня.
2016 10 23 11

«Зірка» (Кропивницький) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:3 (0:1)

23 жовтня 2016 року. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Чемпіонат України – 2016/17. 12-й тур. 8 056 глядачів. +6 градусів.

«Зірка»: Паст, Баєнко, Перейра (к), Ковальов (Калінін, 61), Кучеренко, Айтор, Сітало, Загальський, Щедрий (Полегенько, 76), Бацула (Попов, 46), Мойя
Запасні: Ганєв, Фаворов, Керножицький, Локтіонов
В. о. головного тренера: Даріо Друді

«Шахтар»: Пятов (к), Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі, Малишев, Фред (Степаненко, 87), Марлос, Дентіньо (Бернард, 90+1), Тайсон, Борячук (Феррейра, 80)
Запасні: Каніболоцький, Срна, Кучер, Едуардо
Головний тренер: Паулу Фонсека

Попередження: Фред (29), Мойя (31), Борячук (40), Ковальов (42), Баєнко (44), Малишев (51), Кучеренко (79), Сітало (84), Ракицький (90+4), Бернард (90+4)

Голи: 0:1. Перейра Федеріко (35, а/г), 0:2 Борячук Андрій (73), 0:3 Феррейра Факундо (90).