Професор КНТУ з Кропивницького переміг на ветеранському Чемпіонаті світу з самбо

Кількість переглядів - 2875

Доктор наук, викладач КНТУ Юрій Кулешков став чемпіоном світу з самбо веред ветеранів.

Це звання Юрій Володимирович завоював у хорватському місті Пореч 21 жовтня.
Ветеран-самбіст із Кропивницького у віковій групі спортсменів 60-64 років вагової категорії до 74 кг провів три сутички. В першій він переміг у важкій боротьбі представника Росії. В другій з рахунком 7:0 здолав свого співвітчизника, а у фіналі був сильнішим за ще одного росіянина, який, програючи 0:4, знявся зі змагань.

Переможці та призери вагової категорії до 74 кг

1. KULIESHKOV Iurii (UKR)
2. KORZHUKOV Vladimir (RUS)
3. KHALAEV Mollagasan (RUS)
3. WILHELM Leonid (GE

В сумі ветерани-самбісти збірної України в командному заліку посіли друге місце та привезли додому 37 медалей (6 золотих, 13 срібних і 18 бронзових).
Медальний залік виграли росіяни (19, 17, 20). Третьою стала збірна Франції (5, 3, 3).
Учасниками Чемпіонат світу стали самбісти 14 країн.