«Олександрія» забила найшвидший гол в історії, але втратила перемогу (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 764

Поєдинок 13-го туру Ліги парі-Матч між полтавською «Ворсклою» та «Олександрією» виправдав очікування  вболівальників, які прагнули емоцій на полі. Команда Володимира Шарана, маючи перевагу у два м’ячі в основний час поєдинку, примудрилася пропустити два голи у компенсований час та втратити перемогу.

Починалося для городян все назвичайно успішно. Олександрійці відкрили рахунок, забивши найшвидший м’яч не лише в історії клубу, але і в історії чемпіонатів України. Нападнику Роману Яремчуку вистачило менше восьми секунд, щоб стати автором найшвидшого голу. Після стартового свистка помилився захисник полтавчан Олексій Дитятьєв, який не зумів прийняти передачу з центрального кола від Дмитра Хльобаса. Центрбек відпустив м'яч і цим скористався Яремчук, який утік тет-а-тет з голкіпером і холоднокровно реалізував свій шанс. Щоб відзначитися форварду виявилося достатньо 7,27 секунди.

До сьогоднішнього дня рекордсменом був Олександр Косирін, який в матчі в матчі "Чорноморець" - "Металіст" в 2005 році забив на 9-й секунді.
На 21-й хвилині Яремчук оформив перший дубль у футбольній еліті. Після подачі кутового і скидки головою від Віталія Пономаря, Роман ударом головою зробив рахунок 0:2.
До розв’язки матчу у компенсовані хвилини обидві команди неодноразово турбували ворота одна одної, але врятували матч полтавчани коли секундна стрілка відлічувала останні обороти. На 90+1-й хвилині арбітр Євген Арановський призначив пенальті за гру рукою Сергієм Басовим, яке реалізував Олександр Кобахідзе. Не минуло і двох хвилин, як господарі лишили «Олександрію» трьох очок, які були в жовто-чорних практично «в кишені». Володимир Одарюк зрівнявє рахунок, замкнувши передачу з флангу – 2:2.

Команда Володимира Шарана із 21 пунком в активі залишилася на четвертому місці у чемпіонаті, але дозволила найближчому переслідувачу «Олімпіку» скоротити відставання до одного очка.
Наступну гру «Олександрія» проведе 6 листопада удома проти лідера – донецького «Шахтаря».

«Ворскла» (Полтава) – ФК «Олександрія» - 2:2 (0:2)
30 жовтня 2016 року (неділя). Початок о 17:00. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім.Бутовського. Ліга Парі-Матч, 2 коло, 13 тур.

«Полтава»: Непогодов, Сімінін, Пердута (Загорулько, 43), Скляр, Кобахідзе, Турсунов, Хльобас (Одарюк, 70), Чеснаков – к/к, Голодюк, Дитятьєв, Ребенок
Запасні: Шуст, Ткачук, Пилявський, Зарічнюк
Головний тренер Василь Сачко.

«Олександрія»: Леванідов, Микицей, Огіря, Леонов (Чорній, 76), Пономар, Яремчук (Старенький, 64), Цуріков, Запорожан – к/к, Шендрік, Козак (Жичиков, 89), Басов
Запасні: Новак, Матвєєв, Грицук, Чеботаєв
Головний тренер Володимир Шаран.

Голи: 0:1, Яремчук Роман (1), 0:2, Яремчук Роман (21), 1:2, Кобахідзе Олександр (90+1 з пенальті); 2:2, Одарюк Володимир (90+3).