Велосипедисти області завершили сезон вдалим виступом на Кубку України

Кількість переглядів - 357

Велосипедисти Кіровоградщини завершили сезон успішним виступом на заключному IV етапі Кубку України з велокросу в Кременчуку.

IMG 20161015 104731
Практично весь призовий подіум окупували наші спортсмени у груповій гонці.
Кропивничанин Артем Шевцов став переможцем серед чоловіків на дистанції 11,2 км. Третє місце в цій гонці посів світловодчанин Антон Пустовіт.
Весь призовий п’єдестал жіночої групової гонки на 8,4 км окупували велосипедистки з Кпропивницького. Найшвидшою була Олена Гуцан. Єлизавета Бабука фінішувала другою, а Катерина Сокур приїхала з третім часом.

Переважну більшість нагород вибороли наші велосипедисти і в парній гонці. Серед чоловіків на дистанції 5,6 км не було рівних Артему Шевцову і Руслану Бондаренку з Кропивницького. «Срібло» взялм черкащани Костянтин Рибарук і Віталій Новаковський. Володарями бронзових медалей стали світловодчанин Антон Пустовіт і олександрієць Олександр Скриннік.

Жіночу парну гонку на 5,6 км виграв дует велосипедисток із нашого обласного центру у складі Олени Демидової та Олени Гуцан, який залишив решту призового п’єдесталу представницям донецької та харківської областей відповідно.