Кропивницька «Зірка» програла третій поспіль матч (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 804

У 14-му турі Ліги Парі-Матч футболісти «Зірки», не зуміли взяти бодай одне очко у грі з донецьким «Олімпіком». Кропивничани програли втретє постіль, невдало зігравши сьогодні, 5 листопада.

У попередніх іграх команда Даріо Друді була бита «Шахтарем» і «Зорею».

Поєдинок між «Зіркою» та «Олімпіком» мав відбутися у Сумах, адже зустріч у першому колі проходила в нашому місті. Незадовільний стан газону стадіону «Ювілейний» змусив донеччан проситися вдруге провести матч у Кропиницькому. Нажаль, домашні трибуни не допомогли гравцям «Зірки» в жодній грі.
watermarked ollll2watermarked ollll3watermarked ollll4

Реальну можливість відкрити рахунок гості не використали наприкінці першого тайму - Володимир Танчик, вийшов на побачення з Євгеном Пастом, але його удару з гострого кута забракло влучності. Червоно-жовті натомість своїм гольовим моментом скористалися, коли на 45-й хвилині Артем Фаворов відгукнувся на навіс від Артема Сітала і з близької відстані забив у ворота «Олімпіка» - 1:0.
Відігралася команда Романан Санжара, коли матч підходив до завершення. Спочатку на 77-й хвилині Кирило Петров вдало зіграв на добиванні після штрафного, який парирував Євген Паст, а за чотири хвилини наші суперники вдруге примусили воротаря «Зірки» виймати м’яча з власних воріт. Антон Поступаленко дальнім ударом приніс перемогу «Олімпіку».
watermarked ollll5watermarked ollll6watermarked ollll7watermarked ollll8watermarked ollll9watermarked ollll10watermarked ollll11Поразка у звітному турі призвела до погіршення розташування «Зірки» у турнірній таблиці, яка з восьмого місця опустился на дев’яте.
Настуний матч команда з Кропивницького проведе 20 листопада на домашньому полі проти луцької «Волині».

«Зірка» (Кропивницький) – «Олімпік» (Донецьк) – 1:2 (1:0).
5 листопада 2016 року (субота). Початок о 14:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Оцінка поля: 3. 1669 глядачів. + 6 С. Ліга Парі-Матч, 2 коло, 14 тур.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 7. Калінін Ігор (95. Попов Роман, 66), 9. Щедрий Артем (21. Загальський Ігор, 83), 10. Фаворов Артем, 11. Бацула Андрій, 14. Сітало Артем, 16. Мойя Агілар Джонатан Алонсо, 17. Фернандес Лопес Айтор, 18. Кучеренко Олександр, 29. Баєнко Володимир, 55. Ковальов Максим (к/к) (28. Полегенько Павло, 88). Запасні: 30. Ганєв Геннадій, 24. Зубков Руслан, 81. Сідельник Денис, 99. Локтіонов Роман. В. о. головного тренера: Догадайло Віктор.

«Олімпік»: 1. Махарадзе Заурі, 3. Парцванія Темур (5. Барановський Артем, 90), 4. Гришко Дмитро, 8. Доронін Володимир, 9. Гошкодеря Віталій, 14. Поступаленко Антон, 21. Лисенко Володимир (7. Драченко Максим, 65), 24. Федорів Віталій, 26. Петров Кирило, 34. Танчик Володимир (32. Іллой-Айєт Владіс-Емерсон, 73), 94. Гринь Сергій. Запасні: 31. Котляров Ярослав, 17. Шестаков Сергій, 19. Корнєв Ілля, 33. Олійник Ярослав. Головний тренер: Санжар Роман.

Голи: 1:0, Фаворов Артем (45), 1:1, Петров Кирило (77), 1:2, Поступаленко Антон (81).
Попередження: Сітало Артем (41), Доронін Володимир (46), Баєнко Володимир (52), Щедрий Артем (60), Калінін Ігор (63), Мойя Агілар Джонатан Алонсо (71), Ковальов Максим (76), Поступаленко Антон (80), Федорів Віталій (90+4).