Кропивницькі баскетболісти припинили виступи у Кубку України (ФОТО)

Кількість переглядів - 509

Баскетболіти БК «Золотой вєк» із Кропивницького програли і другий кубковий матч «Черкаським мавпам» і на стадії 1/8 фіналу вибули з подальшої боротьби.

Путівку до чвертьфіналу Кубку України «мавпи» практично отримали ще 2 листопада після домашньої поразки «золотих» (91:124) у першій грі.

Basket Mavpy1

Гра-відповідь, що відбулася 4 листопада в Черкасах, дала можливість головному тренеру команди господарів Максиму Міхельсону поекспериментувати зі складом, тому друга перемога не була такою розгромною, а домінування на майданчику – тотальним. "Мавпи" збільшували свою перевагу від чверті до чверті. Лише в заключній десятихвилинці кропивничани проявили свої найкращі вольові якості, та усвідомлюючи, що на цьому їхній похід за кубком України припиняється, наостанок гучно гримнули дверима, перегравши у ній суперників аж на вісім очок (24:16)
Матч завершився за рахунку 86:71 на користь «Черкаських мавп». У складі «Золотого вєка» у звітній грі найбільшою користю вирізнявся Гліб Бузько, який набрав 20 очок і зробив 8 підбиоань.

Basket Mavpy2Basket Mavpy3Basket Mavpy4
БК "Черкаські Мавпи" – БК "Золотой вєк" 86:71 (25:19, 22:14, 23:14, 16:24)

Після вильоту з Кубку України команда Андрія Білозерського сконцентрується на Чемпіонаті України, де перед нею поставлені найвищі завдання – стати чемпіоном Вищої ліги. Наступний матч «Золотой вєк»" зіграє 11 листопада в Сумах, де зустрінеться з місцевим «СумДУ».