Петрівський «Інгулець» здолав «Арсенал-Київ» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 445

У 17-му турі першолігового Чемпіонату України петрівськй «Інгулець» учора, 5 листопада, здобув вольову перемогу над командою «Арсенал-Київ».

Пропустивши у середині першого тайму, команда Сергія Лавриненка спромоглася у другій половині матчу відповісти двома влучними ударами. На 64-й хвилині Сергій Панасенко зрівняв рахунок, а за п’ять хвилин Олексій Красов вивів господарів уперед, принісши «Інгульцю» перемогу.

Після звітного туру петрівчани піднялися з 16-ма очками на 15-е місце у чемпіонаті.
Наступну гру «Інгулець» проведе 9 листопада також удома. Його суперником буде ФК «Полтава».

«Інгулець» (Петрове) — «Арсенал-Київ» (Київ) — 2:1 (0:1)
5 листопада 2016 року (субота). Початок о 14:00. Петрове. Стадіон «Інгулець». Перша ліга, 17 тур.

«Інгулець»: 30. Попович Єгор, 2. Даценко Семен, 37. Красов Олексій (44. Клімаков Дмитро, 90), 5. Запорожець Євген, 15. Келвін Нвамора (10. Шарко Антон, 46), 49. Сітчінава Ніка, 50. Гвоздевич Сергій, 21. Панасенко Сергій (99. Жуков Микита, 79), 87. Покотилюк Максим, 55. Бука Ігор, 3. Мучак Іван.
Запасні: 12. Гришин Ігор, 11. Дячук Сергій, 33. Ковтун Владислав, 73. Ткачов Микита

«Арсенал-Київ»: 31. Сітало Сергій, 4. Голіков Олександр, 25. Аксьонов Олександр, 88. Білий Іван, 29. Гетьман Вадим, 9. Домбровський Андрій (97. Литовчак Мар’ян, 90), 95. Пилипенко Артем, 14. Кизилатеш Джемаль (Матвєєв Кирило, 82), 17. Черненко Руслан, 45. Есеола, 19. Сумчук Вадим (23. Насімі Навін, 74)
Запасні: 33. Іванов Дмитро, 3. Майданевич Олексій, 22. Тименко Володимир, 8. Семенюк Сергій.

Голи: 0:1, Семчук Вадим (27); 1:1, Панасенко Сергій (64); 2:1, Красов Олексій (71).
Попередження: Сітчінава, 44; Клімаков, 90+2 – Кизилатеш, 41; Білий, 50; Аксьонов, 52, 72; Есеола, 61.
Вилучення: Аксьонов, 72.