«Олександрія» мінімально програла «Шахтарю» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 401

Центральний матч 14-го туру Чемпіонату України, що відбувся 6 листопада на стадіоні «Ніка» між «Олександрією» та «Шахтарем», завершився перемогою лідера турнірної таблиці.

Звитяга команди Паулу Фонсеки у нинішньому сезоні стала десятою поспіль і 12-ю від старту чемпіонату. Гірники до перерви двічі вразили ворота Владислава Леванідова після ефективних атак, що завершилися голами бразильців Дентіньо на 12-й хвилині і Феррейри на 39-й.

Господарі відквитали один гол після помилки Срни на початку другого тайму, якою скористався Роман Яремчук, вийшовши віч-на-віч із Андрієм П’ятовим - 1:2.
До фінального свистка підопічні Володимира Шарана мали можливість зрівняти рахунок, але не скористалися своїми моментами.
Домашня поразка «Олександрії» дозволила донецькому «Олімпіку» після перемоги над «Зіркою» обійти жовто-чорних та потіснити їх на п’яте місце у турнірній таблиці.
Наступну гру «Олександрія»

ФК «Олександрія» - «Шахтар» (Донецьк) 1:2 (0:2)

Ліга Парі-Матч. 14-й тур. 06 листопада 2016р.(неділя). Початок о 19:30. М. Олександрія. Стадіон КСК «Ніка». 2987 глядачів, +11С, поле 4.

«Олександрія»: Леванідов, Микицей, Огіря, Пономар, Яремчук (Куліш, 85), Цуріков, Запорожан – к/к, Грицук (Полярус, 46), Шендрік, Козак (Чорній, 68), Басов.
Запасні: Новак, Матвєєв, Чеботаєв, Старенький
Головний тренер – Володимир Шаран

«Шахтар»: Пятов, Срна – к/к, Кучер, Ордець, Ісмаїлі, Малишев, Фред (Степаненко, 81), Бернард (Борячук, 90+4), Марлос, Дентіньо, Феррейра (Коваленко, 75).
Запасні: Шевченко, Бутко, Кривцов, Нем