Майстри бойового самбо Кіровоградщини привезли вісім медалей із Чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 822

Члени Федерації бойового самбо Кіровоградської області вдало відзмагалися на Чемпіонаті України, завоювавши загалом вісім медалей, а двоє спортсменів виконали нормативи майстрів спорту.

Кращих майстрів бойового самбо країни визначали чоловіки, молодь і юніори 4-6 листопадад у м. Ірпінь.
Серед чоловіків до призової трійки увійшли одразу троє кропивничан і один боєць із Олександрівки. Роман Майнич переконливо довів свої лідируючі позиції у вазі до 74 кг, втретє поспіль ставши чемпіоном України. У цій же вазі Андрій Турчин здобув бронзову медаль. Антон Богдюн у вазі до 82 кг лише у фіналі поступився суперникові і став віце-чемпіоном, вперше виконавши норматив майстра спорту України. Олександр Серединський із Олександрівки серед самбістів вагою до 57 кг дійшов до фіналу, приміривши «срібло» з виконанням майстерського нормативу.
Чотири нагороди завоювали самбісти Кіровоградщини поміж молоді. Три медалі – на рахунку кропивничан. Данило Джемига (57 кг) виграв чемпіонат, Ростислав Міняйло (62 кг) посів друге місце, а Богдан Прозоров (68 кг) був третім. Ще одна «бронза» поїхала Знам’янки - її здобув вихованець клубу «Пітфайтер» Михайло Сайфудінов у вазі до 68 кг.
2016 11 07

- Роман Майнич вкотре довів своє домінування, вигравши третій поспіль титут чемпіона України. В усіх своїх поєдинках він переміг достроково – задушливими, больовими прийомами або нокаутами та пройшов відбір на участь у Чемпіонаті світу, що відбудеться на початку грудня. Приємно, що федерація поповнилася двома майстрами спорту. Антон Богдюн і Олександр Серединський окрім своєї спортивної кар’єри є діючими тренерами обласної федерації, передаючи свій досвід юним вихованцям і показуючи власний приклад, - розповів «Гречці» голова обласної федерації бойового самбо В’ячеслав Шульга.