Кропивницькі баскетболісти вперше перемогли в нинішньому Чемпіонаті України

Кількість переглядів - 453

БК «Золотой вєк» із Кропивницького сьогодні, 11 листопада, здобув перемогу в Чемпіонаті України. У Сумах підопічні Андрія Білозерського були сильнішими за БК «СумДУ» - 97:75.

Ця перемога стала першою у Вищій лізі в нинішньому сезоні після двох стартових поразок від «Маріуполя».

Господарі паркету записали до свого активу лише першу чверть. На старті другої 10-хвилинки наші баскетболісти швидко зрівняли рахунок та перехопили ініціативу. Після великої перерви кропивничани лише збільшували свою перевагу, яка після фінальної сирени сягнула 22 очок.

Найкориснішим гравцем у складі «золотих» став Андрій Куліш, який зробив дабл-дабл, накидавши у кошик суперників 25 очок і зробивши 20 підбирань. Другим за ефективністю став Олександр Дробязко (21+16).

БК «СумДУ» (Суми) - БК «Золотой вєк» (Кропивницький) – 75:97 (20:16, 19:24, 18:33, 18:24).

Завтра, 12 листопада, команди проведуть гру-відповідь.