Кропивницькі гирьовики стали кращими на турнірі в Новій Каховці (ФОТО)

Кількість переглядів - 477

ХІ всеукраїнський турнір з гирьового спорту "Таврійські богатирські ігри" підкорився чотирьом кропивницьким гирьовикам з комплексної ДЮСШ №1.

На змаганнях, що проходили 12 листопада у Новій Каховці (Херсонська обл.), всі вони перемогли у своїх вагових категоріях.

Майстер спорту Геннадій Тимофєєв у вазі до 85 кг., змагаючись гирями вагою 32 кг виграв чоловічий залік (73 поштовх, 188 ривок, 167 очок).
IMG 20161112 122124Серед юніорів, де учасники піднімали гирі вагою 24 кг, Владислав Вишинський зробив найбільше підйомів у вазі до 73 кг, виконавши вперше норматив кандидата у майстри спорту (91 поштовх, 140 ривок, 161 бал).

IMG 20161112 104031Артем Андрущенко в абсолютній ваговій категорії понад 95кг виграв змагання з виконанням нормативу першого спортивного розряду (101 поштовх, 101 ривок, 151,5 очок).

IMG 20161112 121321

Тренер наших спортсменів Сергій Шевченко (вага понад 95 кг) переміг у заліку ветеранів, де кращих визначали гирями вагою 16 кг (153 поштовх, 241 ривок, 273,5 очок).

IMG 20161112 113544До індивідуальних нагород наші гирьовики додали одну командну. Геннадій Тимофєєв, Владислав Вишинський і Артем Андрущенко посіли друге місце разом із двома херсонськими гирьовиками.