«Олександрія» взяла три очки у матчі з луганською «Зорею» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 544

«Олександрія» у 15-му турі Ліги Парі-Матч сьогодні, 19 листопада у Запоріжжі на «Славутич-Арені», перемогла луганську «Зорю» - 2:1.

Всі три м’ячі у поєдинку були забиті в другій половині матчу. Іван Петряк на 66-й хвилині вивів «Зорю» вперед, а за чотири хвилини Станіслав Микицей зрівняв рахунок – 1:1. Перемогу команді Володимира Шарана приніс гол Станіслава Куліша, забитий у компенсовані хвилини.
Окрім футболістів важливою дійовою особою матчу став головний арбітр - Анатолій Жабченко, який видалив із поля по гравцю з кожної команди – Дмитра Гречишкіна («Зоря») і Владислава Огирю («Олександрія»), які нафолили на дві жовті картки кожен.

ФК "Зоря" (Луганськ) - ФК "Олександрія" - 1:2 (0:0).

19 листопада 2016 р. Початок матчу о 14:00. Ліга Парі-Матч. 15-й тур. Запоріжжя. Стадіон "Славутич - Арена".

"Зоря": Левченко, Сухоцький (Пауліньо, 85), Сіваков, Чайковський, Каменюка - к/к, Петряк, Лі партія (Любенович, 46), Форстер, Караваєв, Гречишкін, Бонавентуре (Кулач, 59). Запасні: О. Шевченко, Харатін, Опанасенко, Соболь.
Голвний тренер - Юрій Вернідуб

"Олександрія": Новак, Микицей, Гітченко, Басов, Чеботаєв, Огіря, Запорожан - к/к, Старенький (Козак, 54), Пономар, Поляру (Чорній, 90+3), Яремчик (Куліш, 66). Запасні: Рудик, Леонов, Жичиков, Шкіндер.
Головний тренер - Володимир Шаран

Попередження: Д. Гречишкін (27), О. Караваєв (78), Р. Форстер (80) - В. Огія (32), С. Куліш (69)
Вилучення: Д. Гречишкін (68 - друге попередження) - Огія Владислав (77 - друге попередження).

Голи: 1:0, Петряк Іван (66); 1:1, Микицей Станіслав (70); 1:2, Куліш Станіслав (90+2).

Незважаючи на перемогу над «Зорею», яка з 30-ма очками посідає третє місце, «Олександрія» з 24-ма пунктами не змінила своє розташування у турнірній таблиці, продовжуючи посідати п’яте місце. Покращити свої позиції у чемпіонаті команда Володимира Шарана зможе 27 листопада, якщо вдома переможе четверту команду чемпіонату донецький «Олімпік».