Кропивницька «Зірка» дотиснула «Волинь» на своєму полі (ФОТО)

Кількість переглядів - 614

Після поразок у трьох поспіль турах Ліги Парі-матч, відставки Даріо Друді, у 15-му турі кропивницька «Зірка» під керівництвом нового наставника Романа Монарьова перемогла луцьку «Волинь» - 2:0.

2016 11 20 z1Перший тайм пройшов за сценарієм гостей – вони заволоділи центром поля, більше створювали проблем господарям. На старті поєдинку волиняни до 15-ї хвилини організували чотири небезпечні моменти і всі – невипадково. У червоно-жовтих офсайд Артема Фаворова завадив перспективній атаці, а перший небезпечний момент кропивничани створили лише на 27-й хвилині: подачу з кутового зіркових замикав Федеріко Перейра, однак пробив дещо вище поперечини воріт. Активізувалися підопічні Романа Монарьова перед самою перервою, тричі загостривши гру. Для взяття воріт Артему Сіталу після дальнього навісу від Ігоря Загальського забракло влучності при ударі головою.  Гол у роздягальню на 43-й хвилині міг оформити Джонатан Мойя: його удар став першим у рамку воріт «Волині» та примусив голкіпера гостей Андрія Марчука рятувати власні ворота. У компенсовані хвилини Фаворов, замикаючи стандарт у виконанні Сітала, зльоту пробив ногою, але не влучив у ворота. У гостей примусив похвилюватися місцевих уболівальників Андрій Никитюк, який під завісу першого тайму пробивав із правого флангу – м’яч влучив у сітку воріт «Зірки» з зовнішнього боку.
2016 11 20 z22016 11 20 z32016 11 20 z4

У другому таймі червоно-жовті врахували недоліки, поступово відвоювали центр поля, почали більше володіти м’ячем і створювати небезпеку. Ігор Загальський не найкращим чином розпорядився м'ячем - пробивши вище воріт з вигідної позиції, йому не вдалося реалізувати момент. А от Фаворов на 59–й хвилині скористався помилками волинян, які фізично підсіли, почали залишати багато вільних зон. Спочатку Владислав Лупашко відпасував на Андрія Бацулу, а той віддав бездоганну передачу до штрафного майданчика на яку відгукнувся Артем і ударом у дальній кут відкрив рахунок – 1:0.
Небезпечно на 66-й хвилині замикав навіс із правого флангу Перейра, але йому завадив кіпер «Волині», який зіграв надійно. За декілька хвилин Дмитро Білоног, який замінив Мойю, не скористався подарунком захисту суперників, які дозволили нашому півзахисникові вийти віч-на-віч із Андрієм Марчуком, але в атаці другою хвилею Дмитро виправився і на 73-й хвилині подвоїв перевагу «Зірки». Отримавши пас від Фаворова, він пробив низом у неприкритий лівий кут воріт лучан, м’яч відрикошетив від штанги і зайшов у сітку воріт «Волині» - 2:0.
Гості намагалися відігратися, активніше почали боротися, атакувати, але серйозної небезпеки їхні атаки воротам Євгена Паста не становили. Натомість Білоног, який став сьогодні джокером «Зірки», мав ще дві нагоди забити, які він не реалізував.
2016 11 20 z52016 11 20 z6Після трьох програшних турів «Зірка» нарешті перемогла однак уже під керівництвом нового керманича – Романа Монарьова, який у статусі виконуючого обов’язки головного тренера виграв свій перший матч.
У турнірній таблиці кропивничани позиції не змінили, лишившись на 9-му місці, але по-перше відірвалися від «Волині», яка до звітного матчу «дихала у спину», відстаючи лише на 2 очки, а по-друге, набравши 14 пунктів, наздогнала кам’янську «Сталь», поступаючись їй восьмим місцем лише за різницею забитих-пропущених м’ячів. Покращити своє турнірне становище футболісти з Кропивницького зможуть 26 листопада в Одесі, якщо переможуть «Чорноморець».

2016 11 20 z7

«Зірка» (Кропивницький) – «Волинь» (Луцьк) – 2:0 (0:0).

20 листопада 2016 року (неділя). Початок о 17:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Оцінка поля: 3. + 0 С. 1554 глядача. Ліга Парі-Матч, 2 коло, 15 тур.
Арбітр: Козик Ярослав (Мукачево).
Асистенти арбітра: Жарий Володимир (Павлоград), Трехліб Ярослав (Дніпро).
Четвертий арбітр: Пасхал Ігор (Херсон).
Офіцер безпеки ФФУ: П’ята Леонід (Київ).
Директор матчу ФФУ: Марусін Сергій (Одеса).

«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Перейра Федеріко (к/к), 8. Лупашко Владислав, 10. Фаворов Артем, 11. Бацула Андрій, 14. Сітало Артем, 16. Мойя Агілар Джонатан Алонсо (26. Білоног Дмитро, 66), 17. Фернандес Лопес Айтор (28. Полегенько Павло, 19), 20. Фатєєв Дмитро (13. Зозуля Олександр, 90), 21. Загальський Ігор, 55. Ковальов Максим. Запасні: 30. Ганєв Геннадій, 7. Калінін Ігор, 9. Щедрий Артем, 24. Зубков Руслан.

«Волинь»: 73. Марчук Андрій, 13. Шабанов Артем (к/к), 26. Никитюк Роман, 18. Логінов Сергій, 22. Шаповал Владислав (50. Шандрук Роман, 77), 9. Мемешев Редван, 48. Чепелюк Олександр, 25. Никитюк Андрій (76. Ляшенко Андрій, 59), 30. Задерецький Дмитро, 99. Діденко Анатолій (65. Тетеренко Юрій, 86), 38. Петров Сергій. Запасні: 1. Кичак Артем, 86. Котюн Євген, 67. Мелінишин Сергій, 92. Омельчук Денис.

Голи: 1:0, Фаворов Артем (59); 2:0, Білоног Дмитро (73).
Попередження: Петров Сергій (2), Діденко Анатолій (36), Шаповал Владислав (70), Шандрук Роман (83.)