Представник федерації дзюдо Кіровоградщини став чемпіоном України (ФОТО)

Кількість переглядів - 688

Член збірної України з дзюдо, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Кеджау Ньябалі, довів своє лідерство у ваговій категорії до 90 кг на головному старті року національного календаря – особистому та командному Чемпіонаті України.

Дзюдоїст, який представляє на всіх змаганнях Київ і Кропивницький, зберіг за собою чемпіонський титул, вдало провівши чотири сутички. У трьох із них він переміг достроково, а остання - стала повторенням минулорічного фіналу, в якому Ньябалі протистояв основний суперник всього попереднього олімпійського циклу у відборі до Ріо-де-Жанейро, запоріжанин Вадим Синявський. Його Кеджау переміг завдяки кидку на ваза-арі.

Інший представник Федерації дзюдо Кіровоградщини, киянин Дмитро Лучин у вазі до 100 кг посів п’яте місце.

Чемпіонат України з дзюдо проходив 18-20 листопада в легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності. На ньому були представлені 22 регіона. 315 учасників розіграли за три дні турніру 14 комплектів нагород в особистому та два комплекти – в командному.