Кропивницькі самбісти привезли з Києва нагороди всеукраїнського турніру (ФОТО)

Кількість переглядів - 511

Троє кропивницьких спортсменів з комплексної ДЮСШ №3 стали медалістами Всеукраїнського турніру з самбо серед юнаків і дівчат в Києві.

IMG 0633

Турнір проходив 20 листопада у спортивному комплексі Національної академії внутрішніх справ України, зібрав близько 180 учасників у складі 14 команд і був присвячений пам’яті засновника самбо в Україні Романа Школьнікова.

Вихованці тренера Володимира Долгіх вибороли одне перше та два других місця серед юнаків 2001 р.н.
Чемпіоном турніру вагової категорії до 72 кг став Максим Білінський, який у фіналі здолав свого одноклубника Ярослава Кожемякіна. Друге «срібло» здобув Рафік Ахмедов у вазі до 50 кг.