Кропивницька «Зірка» в Одесі мінімально програла «Чорноморцю» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 560

У 16-му турі Ліги Парі-Матч «Зірка» сьогодні, 26 листопада, в Одесі зазнала поразки від місцевого «Чорноморця».

Футболісти з Кропивницького вдало розпочали матч, забивши вже на третій хвилині. Автором голу став Дмитро Білоног, який пробив точно в дальній кут голкіпера після передачі від Ігоря Загальського.
Попереду наші футболісти були до середини тайму, доки позиційна помилка підопічних Романа Монарьова не дозволила господарям зрівняти рахунок. Швидку атаку «моряків» виходом віч-на-віч результативно завершив Дмитро Коркішко.
Перемогу «Чорноморцю» принесла 78-а хвилина, коли після серії рикошетів м’яч долетів до Олександра Андрієвського і півзахисник команди господарів вдруге примусив Євгена Паста виймати м’яча з воріт.
Гості кинулися відіграватися, але їхні шанси суттєво знизилися на 84-й хвилині, коли арбітр показав другу жовту картку Руслану Зубкову та видалив його з поля. Останнім шансом «зіркових» зрівняти рахунок не скористався в компенсований час Джонатан Мойя.

Останню домашню гру нинішнього року «Зірка» проведе 4 грудня. Кропивничани проведуть дербі з ФК «Олександрія».

«Чорноморець» (Одеса) – «Зірка» (Кропивницький) – 2:1 (1:1).
26 листопада 2016 року (субота). Початок о 14:00. Одеса. Стадіон «Чорноморець». Оцінка поля: 4. 3100 глядачів. + 3 С. Ліга Парі-Матч, 2 коло, 16 тур.

«Чорноморець»: 12. Боровик Євген, 2. Азацький Олександр, 7. Коркішко Дмитро, 10. Калітвінцев Владислав (99. Мусолітін Микола, 84), 11. Смірнов Євген, 25. Мартиненко Євгеній, 16. Філімонов Артем (к/к), 17. Татарков Микита (8. Андрієвський Олександр, 58), 27. Люлька Сергій, 75. Третьяков Максим (9. Хобленко Олексій, 71), 94. Данченко Олег. Запасні: 71. Безрук Дмитро, 6. Ковалець Кирило, 22. Кабаєв Владислав, 32. Петько Сергій. Старший тренер: Бабич Олександр.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Перейра Федеріко Ернан (к/к), 8. Лупашко Владислав (24. Зубков Руслан, 75), 9. Щедрий Артем, 10. Фаворов Артем, 11. Бацула Андрій (7. Калінін Ігор, 83), 14. Сітало Артем, 21. Загальський Ігор (16. Мойя Агілар Джонатан Алонсо, 59), 26. Білоног Дмитро, 29. Баєнко Володимир, 55. Ковальов Максим. Запасні: 30. Ганєв Геннадій, 20. Фатєєв Дмитро, 28. Полегенько Павло, 99. Локтіонов Роман.

Голи: 0:1, Білоног Дмитро (3); 1:1, Коркішко Дмитро (25); 2:1, Андрієвський Олександр (78).

Попередження: Філімонов Артем (9), Бацула Андрій (22), Загальський Ігор (38), Сітало Артем (40), Данченко Олег (76), Зубков Руслан (76), Зубков Руслан (84), Смірнов Євген (90).

Вилучення: Зубков Руслан (84, друге попередження).