«Олександрія» з «Олімпіком» розписали мирову (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 435

ФК «Олександрія» у 16-му турі Ліги Парі-Матч на домашньому стадіоні «Ніка» зіграла внічию з донецьким «Олімпіком» - 1:1.

Боротьба велася за 4-ту сходинку, так як суперники розташовувалися поряд в турнірній таблиці.

Голами команди обмінялися у другому таймі. На 50-й хвилині Іван Матяж вивів «Олімпік» уперед, реалізувавши пенальті, а зрівняв рахунок Віталій Пономар на 78-й хвилині.
Звітна гра не змінила розташування суперників у турнірній таблиці. «Олімпік» зберіг за собою четверте місце, а «Олександрія» лишилася на п’ятому.
Наступну гру команда Володимира Шарана проведе 4 грудня в Кропивницькому, зустрівшись у дебрі з «Зіркою».

ФК «Олександрія» - «Олімпік» (Донецьк) – 1:1 (0:0).
27 листопада 2016 року (неділя). Початок о 14:00. Олександрія. Стадіон «Ніка». 2346 глядачів. Ліга Парі-Матч, 2 коло, 16 тур.

«Олександрія»: Новак, Пономар, Яремчук (Куліш, 71), Цуріков, Полярус (Грицук, 64), Запорожан – к/к, Чеботаєв, Шендрік, Старенький (Леонов, 46), Банада, Басов.
Запасні: Рудик, Чорній, Гітченко, Козак
Головний тренер – Володимир Шаран

«Олімпік»: Махарадзе, Гришко – к/к, Доронін, Гошкодеря, Поступаленко, Матяж (Танчик, 65), Федорів, Петров, Олійник, Богданов (Емерсон, 69), Гринь (Лисенко, 80).
Запасні: Котляров, Парцванія, Немчанінов, Хомутов