Каратисти з Олександрії вибороли на Чемпіонаті Європи чотири медалі (ФОТО)

Кількість переглядів - 454

Олександрійські каратисти вдало виступили в м. Софія (Болгарія), де 25-26 листопада проходив абсолютний Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед чоловіків і жінок у розділі «куміте», а також Чемпіонат Європи серед кадетів (U-16) і молоді (U-22) в розділі «куміте» та «ката».

У столиці Болгарії вихованці олександрійського спортивного клубу «Спарта-17» тренера Сергія Слинька завоювали чотири нагороди.
kiokushin Europe2

Першу медаль європейського континенту і титул чемпіонки Європи серед кадеток у куміте (поєдинки) виборола Дарина Поляніна. У ваговій категорії до 55 кг вона перемогла всіх своїх суперниць, залишивши решту призового п’єдесталу представницям Угорщини та Хорватії.

Дворазовим призером серед молоді став Максим Слинько. У перший змагальний день він завоював «бронзу» у ката (показ формальних вправ), а наступного дня в куміте лише у фіналі вагової категорії до 70 кг поступився вірменському спортсменові та виборов срібну медаль.

Віце-чемпіонкою Європи стала і Світлана Лагно. Серед жінок вагової категорії понад 65 кг вона у фіналі поступилася спортсменці з Латвії та задовольнилася «сріблом».