Кропивницький БК «Золотой вєк» двічі переграв «Ніко-Баскет» (ФОТО)

Кількість переглядів - 545

БК «Золотой вєк» із Кропивницького вдало відіграв перший домашній тур вищолігового Чемпіонату України з баскетболу. У двох іграх, що проходили 3-4 грудня на спортивній арені факультету фізичного виховання КДПУ, вони переграли миколаївський «Ніко-Баскет».

У першій грі господарі до великої перерви забезпечили собі 13-очкову перевагу. Дві останні чверті баскетболісти з Миколаєва фізично підсіли, а тому перевага кропивничани в рахунку збільшилася ще більше. Всі питання відносно переможця зустрічі було знято в третій десятихвилинці, в якій команда Андрія Білозерського розтрощила гостей із різницею в 18 очок. Після четвертої 10-хвилинки рахунок на користь «золотих» сягнув розгромного – 109:62.
20161203 2 copy

У переможців одразу три гравці зробили дабл-дабл: Олександр Дробязко (26 очок, 10 підбирань), Андрій Куліш (24 очки, 12 підбирань), Богдан Сосой (16 очок, 11 передач).

3 грудня, 1 гра
БК «Золотой вєк» (Кропивницький) – «Ніко-Баскет» (Миколаїв) - 109:62 (27:20, 28: 22, 26:8, 28:12)

Друга зустріч лише довела перевагу в класі баскетболістів кропивницької команди. Гравці «Ніко-Баскет» були конкурентними у двох стартових чвертях і заключній 10-хвилинці. На велику перерву господарі пішли лише з триочковою перевагою (50:47). Вирішальною став третій відрізок гри, в якому господарі на 14 очок перевершили миколаївців (33:19), забезпечивши передумову загальної перемоги. Відіграти 17 очок у «золотих» в заключному відрізку було практично нереально. Все, що вдалося гостям – у середині чверті скоротити відставання до 11 очок, втім до фінальної сирени «золоті» відновили свій гандикап у 17 пунктів.
20161204 120161204 3

У складі «Золотого вєка» три гравці зробили дабл-дабл: Андрій Куліш (26 очок, 10 підбирань), Олександр Дробязко (18 очок, 12 підбирань), Богдан Сосой (16 очок, 14 підбирань).

4 грудня, 2 гра
БК «Золотой вєк» (Кропивницький) – «Ніко-Баскет» (Миколаїв) - 102:85 (25:26, 25:21, 33:19, 19:19)

Перемоги над «Ніко-Баскетом» підняли «Золотой вєк» у турнірній таблиці вищолігового чемпіонату в першій групі на друге місце. Після 10 проведених ігор команда Андрія Білозерського набрала 17 очок (7 перемог, 3 поразки). Лідером чемпіонату з 18-ма очками є БК «Маріуполь».

Наступний тур, що буде останнім в нинішньому році, «Золотой вєк» проведе 17-18 грудня у Дніпрі. Кропивничанам протистоятиме БК «Дніпро2-ДВУФК-СДЮСШОР№5».