«Зірка» вирвала нічию у дербі з «Олександрією» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 809

Неочікуваною розв’язкою завершилося дербі між «Зіркою» та «Олександрією» у матчі 17-го туру Ліги Парі-Матч, що відбулося 4 грудня у Запоріжжі.

fff2

Гра мала відбутися у Кропивницькому, однак ускладнення погодних умов, відсутність підігріву поля на стадіоні «Зірка» змусило керівництво клубу шукати альтернативу. Тому номінальним господарем на «Славутич-арені» були червоно-жовті.

fff3fff1 copy

Повністю підготувати стадіон у Запоріжжі організаторам не вдалося, через велику кількість снігу, що падав упродовж дня напередодні поєдинку, але загалом до проведення дербі воно було придатне.

Вже понад 12 років «Зірка» не може перемогти своїх земляків. Востаннє команда з обласного центру брала гору над олександрійцями ще у 2004 році. Мотивації футболістам із Кропивницького додавала поразка у першому колі на стадіоні «Ніка» із ганебним рахунком 0:4.

fff5Не на користь командам у принциповому дербі Кіровоградщини зіграла відсутність достатньої підтримки уболівальників.

Засніжене поле позбавило футболістів обох команд можливості показати технічний, швидкий, комбінаційний футбол, недарма матч був бідний на гольові моменти. За весь матч у площину воріт на двох команди виконали всього п’ять ударів, із них у першому таймі – пробили лише по разу. І якщо з ударом Дмитра Білонога наприкінці першої 45-хвилинки воротар «Олександрії» Андрій Новак з упорався, то Євген Паст на 26-й хвилині врятувати команду не зміг. «Олександрія» вийшла уперед після подачі з кутового - Антон Шендрік скористався метушнею у карній зоні червоно-жовтих і вдало зіграв на добиванні, вразивши ворота «Зірки» - 0:1.

На старті другого тайму небезпечно здалеку пробивав Дмитро Фатєєв, але м’яч влучив у верхню поперечину воріт гостей. Підопічні Володимира Шарана у свою чергу створили велику гостроту зі стандарту. Лише неточний удар Андрія Гітченка після подачі Василем Грицуком, не дозволив городянам практично вирішити питання щодо переможця дербі. М’яч після удару головою зльоту захисника олександрійців пролетів біля правої стійки воріт Паста.

Zir Ol

Розв’язка настала у компенсований арбітром час. Номінальні господарі пішли великими силами на ворота жовто-чорних. І якщо з розіграшем першого кутового олександрійці впоралися, вибивши кулястого за межі поля, то з наступним ні. На 93-й хвилині Ігор Загальський від кутової позначки відпасував на Андрія Бацулу, який чудовим ударом зльоту пробив у правий кут воріт – 1:1.

Часу, що лишився, футболістам «Олександрії» вистачило лише, щоб розіграти м’яч.
Після прийнятної нічиєї «Зірка» набрала 15 очок і випередила у турнірній таблиці кам’янську «Сталь», піднявшись на восьме місце. «Олександрія» ж 26-ма очками лишилася на п’ятому місці.

fff8

Заключні матчі в нинішньому році команди з Кіровоградщини проведуть 11 грудня. «Зірка» поїде до Львова, де зустрінеться з аутсайтедром – «Карпатами», а «Олександрія» завершить 2016-й рік матчем на домашньому стадіоні з одеським «Чорноморцем».

«Зірка» (Кропивницький) – ФК «Олександрія» – 1:1 (0:1).
4 грудня 2016 року (неділя). Початок о 19:30. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена». Оцінка поля: 253 глядачі. +3 С. Ліга Парі-Матч, 2 коло, 17 тур.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Перейра Федеріко Ернан (к/к), 10. Фаворов Артем, 11. Бацула Андрій, 14. Сітало Артем (16. Мойя Агілар Джонатан Алонсо, 72), 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор, 26. Білоног Дмитро, 28. Полегенько Павло (9. Щедрий Артем, 79), 32. Екіса Імас Борха (8. Лупашко Владислав, 74), 55. Ковальов Максим. Запасні: 41. Льопка Роман, 15. Збунь Олексій, 17. Фернандес Лопес Айтор, 18. Кучеренко Олександр.

ФК «Олександрія»: 54. Новак Андрій, 3. Микицей Станіслав, 4. Огіря Владислав, 9. Пономар Віталій (13. Чорній Артем, 90+1), 10. Яремчук Роман (7. Куліш Станіслав, 79), 17. Гітченко Андрій, 22. Грицук Василь (к/к) (14. Полярус Артем, 70), 25. Чеботаєв Сергій, 26. Шендрік Антон, 44. Банада Євген, 72. Козак Михайло. Запасні: 21. Рудик Дмитро, 27. Старенький Сергій, 40. Путраш Юрій, 87. Басов Сергій. Головний тренер: Шаран Володимир.

Голи: 0:1, Шендрік Антон (26), 1:1, Бацула Андрій (90+3).

Попередження: Перейра Федеріко Ернан (20), Екіса Імас Борха (35), Козак Михайло (45+1), Новак Андрій (62), Чеботаєв Сергій (85).