Кропивницькі скелелази були кращими у фіналі Кубку України (ФОТО)

Кількість переглядів - 483

2-3 грудня Києві проходив фінал Кубку України зі скелелазіння в виді програми трудність і багатоборство.
У командному заліку серед регіонів Кіровоградська область стала чемпіоном в обох змагальних дисциплінах.

В особистому заліку переможцем фіналу Кубку України в багатоборстві (швидкість, трудність, болдеринг) став Юрій Побережець, а його брат - Сергій Побережець посів друге місце. "Бронзу" серед жінок виборола Євгенія Чернявська.
DSCN8153

Збірну Кіровоградської області представляли сім спортсменів, вихованці комплексної ДЮСШ №1 відділу фізичної культури та спорту міської ради Кропивницького, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, члени фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

У заключних змаганнях 2016 року взяли участь 114 найсильніших спортсменів із 11 регіонів України (Дніпропетровська, Кіровоградська, Запорізька, Харківська, Одеська, Вінницька, Київська, Луганська, Хмельницька, Чернівецька області та місто Київ).