Кропивницька «Зірка» завершує рік перемогою над львівськими «Карпатами» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 633

В останньому перед зимовою паузою турі чемпіонату України, «Зірка» у результативному поєдинку на «Арені Львів» перемогла «Карпати». Поєдинок 18-го туру пройшов сьогодні, 11 грудня, і завершився з рахунком 3:2 на користь футболістів із Кропивницького.

Позиція аутсайдера аж ніяк не позначилася на боєздатності господарів, які дали бій гостям і були близькими до того, щоб відібрати очки у команди Романа Монарьова.

Розпочали червоно-жовті вкрай невдало, пропустивши гол вже на шостій хвилині. Львів'ян вперед вивів Густаво Бланко-Лещук. В середині першого тайму Бацула рахунок зрівняв. Андрій пробив у дотик низом точно в кут, без шансів для Романа Підківки, а м’яч рикошетом від стійки залетів у ворота – 1:1.
У другому таймі вивів "Зірку" вперед капітан команди Федеріко Перейра, пробивши п’ятою точно в дев’ятку й замкнувши подачу Дмитра Білонога з кутового – 1:2.
Раділи футболісти з Кропивницького недовго, вже за хвилину господарі зусиллями Амбросія Чачуа рахунок зрівняли після помилки захисників - 2:2. Перемогу «Зірці» приніс на 74-й хвилині гол, автром якого став Олександр Кучеренко. Наш захисник замкнув націлену подачу зі штрафного на дальню стійку від Артема Щедрого.

Перемога 3:2 і на зимові канікули футболісти «Зірки» ідуть з 18-ма очками. Посідаючи у турнірній таблиці восьме місце.

«Карпати» (Львів) – «Зірка» (Кропивницький) – 2:3 (1:1).
11 грудня 2016 року (неділя). Початок о 14:00. Львів. Стадіон «Арена-Львів». Оцінка поля: 4. 1573 глядачі. + 5 С. Ліга Парі-Матч, 2 коло, 18 тур.

«Карпати»: 1. Підківка Роман, 3. Кравець Василь, 5. Нестеров Андрій, 7. Ксьонз Павло (47. Грисьо Максим, 78), 8. Костевич Володимир, 9. Бланко Лещук Густаво Езекель, 16. Худоб’як Ігор (к/к), 48. Кльоц Дмитро (11. Чачуа Амбросій, 58), 70. Лобай Іван (42. Зубейко Євгеній, 73), 88. Вербний Назар, 94. Мірошніченко Денис. Запасні: 23. Мисак Роман, 28. Чумак Євген, 73. Завійський Тарас, 77. Кадимян Гегам. Головний тренер: Дулуб Олег.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Перейра Федеріко Ернан (к/к), 8. Лупашко Владислав, 10. Фаворов Артем (9. Щедрий Артем, 34), 11. Бацула Андрій (7. Калінін Ігор, 83), 14. Сітало Артем, 16. Мойя Агілар Джонатан Алонсо (26. Білоног Дмитро, 54), 18. Кучеренко Олександр, 21. Загальський Ігор, 28. Полегенько Павло, 32. Борха Екіса Імас. Запасні: 41. Льопка Роман, 15. Збунь Олексій, 17. Фернандес Лопес Айтор, 20. Фатєєв Дмитро. В.о. головного тренера: Роман Монарьов.

Голи: 1:0, Бланко Лещук Густаво Езекель (6); 1:1, Бацула Андрій (30), 1:2, Перейра Федеріко Ернан (69); 2:2, Чачуа Амбросій (70); 2:3, Кучеренко Олександр (74).

Попередження: Бланко Лещук Густаво Езекель (44), Кльоц Дмитро (55), Лупашко Владислав (62), Нестеров Андрій (73), Худоб’як Ігор (77), Загальський Ігор (77), Білоног Дмитро (90), Грисьо Максим (90+1), Паст Євген (90+4).