Панкратіоністи Кіровоградщини на Чемпіонаті України вибороли 18 нагород (ФОТО)

Кількість переглядів - 1439

Спортсмени обласної федерації панкратіону домоглися високих результатів на Чемпіонаті України, що 9-11 грудня проходив у харківському палаці спорту «Локомотив». З нього наша збірна привезла 18 нагород різного ґатунку.

У перший день чемпіонату, де суперечку за нагороди вели юнаки та старші юнаки, панкратіоністи Кіровоградщини вибороли 11 нагород.

Медалістами у двох змагальних розділах стали вихованці долинського осередку, яких тренують Андрій Токар і Олександр Корінков: Марина Василенко (1 місце традішн, 1 місце грепллінг), Ярослав Григоренко (1 – традішн, 1- грепллінг) , Богдан Піскун (2 – традішн, 2 – грепллінг), Ярослав Костогризов (3 – грепллінг, 2 – традішн), Руслан Ганієв (3 – традішн).
Серед спортсменів Знам'янки (тренер Олексій Слуцький) переміг у розділі традішн Михайло Сайфутдінов, а вихованець тренера Олександра Гусака з Кропивницького Іван Вєсєлов став віце-чемпіоном у розділі тадішн.
2016 12 13 1

Другий день розпочався з розділу грепллінг гі (боротьба в кімоно) у віковій категорії 14-17 років, після якого скарбничка панкратіоністів Кіровоградщини поповнилася шістьома медалями, серед яких п’ять – найвищого ґатунку. На чемпіонський подіум в цьому виді піднялися Марина Василенко, Богдан Піскун, Ярослав Григоренко, Руслан Ганієв та Ігор Місюня, а Ярослав Костогризов примірив «срібло».
Завершували Чемпіонат України дорослі спортсмени розділом «фулконтакт», де виступали два вихованці Олександра Гусака з Кропивницького.
Володимиру Чобу в повноконтакних боях вдалося у ваговій категорії до 84 кг серед 17 учасників посісти п’яте місце. Вдаліше виступив тренер- інструктор, володар першого дану Олег Ляшок, який у вазі до 66 кг лише у фіналі поступився суперникові з Києва та став срібним призером.