Змагання з дзюдо у Кропивницькому зібрали понад 250 борців (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 788

10 грудня у Кропивницькому зібралися дзюдоїсти шести областей, щоб поборотися за нагороди Відкритого чемпіонату обласної комплексної «Ніка», присвяченого Дню збройних сил України.

Цьогоріч традиційний турнір у спортивному клубі «Зірочка» зібрав 263 юнаків 2005-2008 років народження. Про рівень змагань свідчить і географія учасників, які представляли 15 команд. 

Під час відкриття змагань учасників привітав секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов, відзначивши важливу роль заняттями дзюдо, що роблять спортсменів сильнішими, загартовують характер, виховують дисципліну, цілеспрямованість та інші якості.
Разом із військовослужбовцем третього полку спеціального призначення, учасником АТО, він вручив відзнаки кращим дзюдоїстам обласної федерації, які успішно виступали у 2016 році на чемпіонатах України та стали їхніми медалістами. Заслужені подарунки отримали Максим Білінський, Вадим Велков, Марина Сагайдак, Вікторія Сокуренко, Анастасія Білоконенко, Вероніка Павлова, Богдан Тацієнко, Діана Зборошенко, Дмитро Гавриленко і Владислав Медведєв.
Визначення переможців і призерів проводилося у трьох вікових групах – серед юнаків 2008 р.н., 2007 р.н. і 2005-2006 р.н.


Кращими борцями змагань стали:

Юнаки 2008 р.н.
21 кг
1. Шутка Данило (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
2. Томашевський Іван (ОКДЮСШ «Ніка» Смоліне);
3. Пантелєєв Дмитро (Кременчук);
3. Дідушок Данило (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);

24 кг
1. Бахтін Микола (Маріуполь);
2. Бобровський Олег (Маріуполь);
3. Мохтан Сергій (Горішні Плавні);
3. Стець Кирило (Маловисківський ДЮЦ «Вись»);

27 кг
1. Кривоносов Клім (КДЮСШ №3 Кропивницький);
2. Кравчук Ростислав (Маловисківський ДЮЦ «Вись»);
3. Циганков Валерій (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
3. Кузовніков В’ячеслав (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);

30 кг
1. Прокопенко Максим (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
2. Коломієць Ярослав (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
3. Рудченко Євген (КДЮСШ №3 Кропивницький);
3. Залесний Олександр (Маловисківський ДЮЦ «Вись»);

34 кг
1. Спасьонов Тимофій (Київ);
2. Горпинченко Ярослав (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
3. Задніпрянець Іван (Світловодська КДЮСШ);
3. Кондратенко Максим (Горішні Плавні);

38 кг
1. Скліфос Максим (Березнегувате);
2. Бурман Дмитро (ОКДЮСШ «Ніка» Смоліне);
3. Савін Євген (Покровськ);
3. Єржов Артем (КДЮСШ №3 Кропивницький);

42 кг
1. Соляник Михайло (Київ);
2. Шевченко Данило (ОКДЮСШ «Ніка» Смоліне);
3. Рожнов Максим (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
3. Калайко Данило (Кременчук);

+42 кг
1. Кісіль Ілля (Маловисківський ДЮЦ «Вись»);
2. Лященко Ярослав (ОКДЮСШ «Ніка» Смоліне);
3. Жалінський Олександр (КДЮСШ №3 Кропивницький);
3. Пархоменко Олександр (Кременчук);

Юнаки 2007 р.н.

24 кг
1. Мірошник Сергій (КДЮСШ №3 Кропивницький);
2. Загороднюк Владислав (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
3. Якловлєв Олександр (Маловисківський ДЮЦ «Вись»);
3. Кулєшков Тимофій (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);

27 кг
1. Лазунін Ілля (Кременчук);
2. Пожван Богдан (Світловодська КДЮСШ );
3. Білінський Владислав (КДЮСШ №3 Кропивницький);
3. Толкачов Ярослав (Кременчук);

30 кг
1. Березовський Єгор (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
2. Новак Віктор (КДЮСШ №3 Кропивницький);
3. Мяло Дмитро (КДЮСШ №3 Кропивницький);
3. Клименко Максим (Київ);

34 кг
1. Заліський Артем (Березнегувате);
2. Пільгуй Антон (КДЮСШ №3 Кропивницький);
3. Ющенко Іван (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
3. Гаморя Богдан (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);

38 кг
1. Рудченко Володимир (КДЮСШ №3 Кропивницький);
2. Качковський Данило (Київ);
3. Лисенко Владислав (Маловисківський ДЮЦ «Вись»);
3. Стеблина Ярослав (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);

42 кг
1. Смелянцев Андрій (КДЮСШ №3 Кропивницький);
2. Макаренко Микита (Горішні Плавні);
3. Мельников Микита (Маріуполь).

46 кг
1. Іванов Максим (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
2. Панков Владислав (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
3. Тищенко Тимофій (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
3. Козейчук Олександр (Покровськ);

+46 кг
1. Плахтій Дмитро (ОКДЮСШ «Ніка» Смоліне);
2. Шаповалов Олексій (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
3. Комаха Віталій (КДЮСШ №3 Кропивницький);
3. Береговий Назар (Київ);

Юнаки 2005-2006 р.н.

27 кг
1. Волошко Артур (Олексанжрія);
2. Волошко Володимир (Олександрія);
3. Щербина Данило (Світловодська КДЮСШ);
3. Коровель Євген (Покровськ);

30 кг
1. Стародубцев Дмитро (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
2. Гришин Денис (Кременчук);
3. Терещенко Павло (ОКДЮСШ «Ніка» Смоліне);
3. Зима Максим (Горишні Плавні);

34 кг
1. Ткаченко Юрій (Світловодська КДЮСШ);
2. Тащенко Михайло (ОКДЮСШ «Ніка» Смоліне);
3. Машталер Михайло (Покровськ);
3. Лоїк Іван (Кременчук);

38 кг
1. Шульженко Олександр (Кременчук);
2. Христов Олександр (Маріуполь);
3. Лобода Іван (Горишні Плавні);
3. Бережний Ярослав (Світловодська КДЮСШ);

42 кг
1. Нельзєв Тарас (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
2. Дебелий Андрій (Кременчук);
3. Глазков Артур (Горишні Плавні);
3. Агейченко Микита (Світловодська КДЮСШ);

46 кг
1. Кучеренко Марк (Покровськ);
2. Каплін Олександр (Кременчук);
3. Терленко Максим (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
3. Кизим Олександр (КДЮСШ №3 Кропивницький);

50 кг
1. Губар Артем (Кременчук);
2. Безязиченко Анатолій (КДЮСШ №3 Кропивницький);
3. Зарвій Олександр (Кременчук);
3. Паньков Станіслав (Олександрія).

55 кг
1. Ремінний Дмитро (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
2. Єжов Павло (Кременчук);
3. Тригорло Артем (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
3. Левитський Михайло (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);

+55 кг
1. Хуторянин Богдан (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
2. Овчинніков Олексій (Маріуполь);
3. Мехеда Богдан (ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницький);
3. Романенко Данило (КДЮСШ №3 Кропивницький).


За матеріалами сайту "Дзюдо-Центр"

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв