Збірну Кіровоградщини відзначили на церемонії «Футбольні зірки України-2016»

Кількість переглядів - 678

12 грудня на НСК «Олімпійській» у Києві пройшла церемонія «Футбольні зірки України-2016».

footb zirku

На ній було обрано та нагороджено найкращих гравців чоловічих і жіночих змагань з футболу, футзалу та пляжного футболу, 11 кращих гравців за версією футболістів-професіоналів, а також визначено найкращий гол 2016 року.

Спеціальну нагороду за вихід до фінальної частини Кубку регіонів УЄФА отримала команда-переможець Кубку регіонів ФФУ - аматорська збірна Кіровоградської області.
Нагадаємо, що збірна Кіровоградської області, яка була сформована на базі команди «Інгулець-3», виграла Кубок Регіонів ФФУ на Мальті та стала переможницею групи 1 Кубка Регіонів УЄФА, здобувши путівку до фінальної частини змагань (пройде у червні наступного року). Нагороду отримав наставник «Інгульця» Сергій Дмитрович Лавриненко.

За матеріалами прес-служби ФК "Інгулець"