Кращі спортсмени Кропивницького за свої досягнення отримали стипендію від керівників міста (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 1421

Сьогодні, 22 грудня, на початку сесії міської ради, мер Кропивницького Андрій Райкович і секретар ради Андрій Табалов привітали та нагородили кращих спортсменів міста за результатами виступів у 2016 році.

Кожен спортсмен разом зі своїм тренером отримали сертифікати на отримання міської стипендії. Кращих спортсменів обласного центру визначила комісія, сформована з працівників відділу фізичної культури та спорту після розгляду пропозицій, наданих дитячо-юнацькими спортивними школами міста, федераціями з видів спорту.

Лідерів обрали в чотирьох номінаціях:

Олімпійські види спорту
1. Мірашов Тамерлан – чемпіон України з боксу серед чоловіків до 22 років;
2. Федоровський Григорій – дворазовий чемпіон України з легкої атлетики в естафеті 4х100 метрів;
3. Гуцан Олена – чемпіонка України з велоспорту;
4. Арсеньєв Віталій – чемпіон України з гімнастики спортивної;
5. Зайцев Олександр – володар Кубку України зі стрільби кульової;
46884698

Неолімпійські види спорту
1. Тимофєєв Геннадій – дворазовий срібний призер Чемпіонату Європи серед чоловіків до 22 років;
2. Побережець Сергій – чемпіон України зі скелелазіння;
3. Ейвазов Юсіф – чемпіон світу серед юніорів з таеквондо;
4. Ткач Ярослав – 4-разовий чемпіон України серед юніорів зі скелелазіння, посів 4 місце на Чемпіонаті Європи;
5. Бондаренко Руслан – чемпіон України в індивідуальній гонці серед юніорів з велокросу;
4694

Юніори
1. Келар Анастасія – дворазова срібна призерка Чемпіонату України з важкої атлетики, посіла 7 місце на Чемпіонаті Європи;
2. Велков Вадим – дворазовий чемпіон України з дзюдо серед юнаків до 18 років, срібний призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 року;
3. Царенко Кирило – чемпіон України в естафеті та груповій гонці з велокросу;
4. Бабука Єлизавета – чемпіонка України з велокросу в естафеті;
5. Здір Яна – дворазова чемпіонка України серед юніорок зі скелелазіння;

Юнаки
1. Білінський Максим – чемпіон України серед юнаків з дзюдо, володар Кубка України серед кадетів з самбо;
2. Свірідов Ігор – чемпіон України з волейболу пляжного серед юнаків до 17 років, срібний призер чемпіонатів України з пляжного волейболу U-18, U-19, U-20, учасник Чемпіонату Європи U-20;

3. Матвєєв Ігор – чемпіон України з волейболу пляжного серед юнаків до 17 років;
4. Волошина Анастасія – чемпіонка України з гімнастики художньої серед школярів;
5. Шаповалов Єгор – срібний призер Чемпіонату України з скелелазіння, посів 5 місце на Чемпіонаті Європи.
4691

Разом зі спортсменами сертифікати на отримання щорічної винагороди вручили їхнім наставникам – Віктору Фесечку (бокс), В’ячеславу Нищеменку (легка атлетика), Ользі Заворітній (велоспорт), Наталії Канюк (велоспорт), Віталію Арсеньєву (гімнастика спортивна), Ілгаму Ібрагімову (стрільба кульова), Сергію Шевченку (гирьовий спорт), Миколі Побережецю (скелелазіння), Анастасії Мельник (гімнастика художня), Сергію Нечмоні (дзюдо), Володимиру Долгіх (дзюдо, самбо), Маргариті Кольцоій (волейбол пляжний), Ігорю Зюнзі (таеквондо), Валентині Русіновій (скелелазіння) та Ігорю Кроту (велоспорт).

Завершилися урочистості врученням посвідчення «Заслужений майстер спорту України» чемпіону світу зі стрільби кульової серед спортсменів із вадами слуху Сергію Фоміну та посвідчення «Заслужений тренер України» його наставниці – Олені Ібрагімовій.
4700

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Юрій 22.12.2016, 15:34
Не "кращі", а "найкращі". Слово "кращі" можна використати, наприклад, у такому випадку: вони кращі від інших.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв