Кропивницькі баскетболісти здолали лідера групи МБК «Маріуполь» (ФОТО)

Кількість переглядів - 563

Кропивницькі баскетболісти з БК «Золотой вєк» вдало провели першу гру в новому році, здолавши на домашньому майданчику сьогодні, 14 січня, лідера першої групи вищолігового чемпіонату України муніципальний баскетбольний клуб «Маріуполь».

До поєдинку, яким підопічні Андрія Білозерського відкривали змагальний календар 2017 року, вони підійшли в статусі третьої команди групи. Перед «Золотим вєком» стоїть завдання виграти нинішній чемпіонат, а для початку необхідно успішно подолати груповий етап.

Саме двома виїзними матчами з «Маріуполем» кропивничани стартували в нинішньому чемпіонаті та несподівано зазнали двох поразок. Бажання реваншу та покращення свого турнірного становища додавало мотивації сьогоднішній грі на спортивному майданчику факультету фізичного виховання. Напередодні «Золотой вєк» підписав кращого бомбардира «Маріуполя» Владислава Рижова, для якого зустріч набувала особливого значення. Нестабільне фінансове становище гостей, їхні кадрові втрати і фактор домашнього майданчика давали підстави вважати саме кропивничан фаворитами, що вони за чотири періоди і довели.
IMG 20170114 165526

Глядачі чекали інтриги, але вона спостерігалася лише в стартовій чверті, яку команди зіграли на рівних у непоступливій боротьбі, що засвідчив рахунок - 23:23. У другому відрізку господарі розігралися, вигравши її з відчутною перевагою у 12 очок, і завдяки цьому команда Андрія Білозерського пішла на велику перерву за рахунку 53:39.
Певну інтригу маріупольці відродили на початку третьої чверті, скоротивши відставання до шести очок (58:52), але до її завершення господарі надолужили втрачене та перед заключною чвертю вели в рахунку 73:54.
IMG 20170114 171611

IMG 20170114 175211

Четверта 10-хвилинка була найконкурентнішою. Її краще провели гості, завершивши на свою користь з різницею +3. Очкова перевага «золотих» протягом другої половини зустрічі у 15-20 пунктів дозволила їм без валідолу завершити гру на свою користь із рахунком 97:82.

БК «Золотой вєк» (Кропивницький) - БК «Маріуполь» (Маріуполь) - 97:82 (23:23, 30:16, 19:15, 25:28)

Найбільший внесок у перемогу «Золотого вєка» у сьогоднішній грі зробили Олександр Дробязко (16 очок, 13 підбирань), Богдан Сосой (11 очок, 10 передач), які стали авторами дабл-даблів. На звично високому рівні провів поєдинок лідер - Андрій Куліш (28 очок), результативним був і Гліб Бузько (16 очок). Добре враження після гри лишив і новачок кропивничан Владислав Рижов, на рахунку якого 9 набраних очок і 6 результативних передач. Крім того він продемонстрував чому його так хотів бачити тренерський штаб «золотих». Мобільний, ефективно працював у захисті, нападі, вчасно брав на себе роль розігруючого та суттєво своїми діями підсилював команду.
Завтра у грі-відповіді гості спробують відквитатися, адже за умови перемоги кропивничан, вони потіснять «Маріуполь» та вийдуть на друге поточне місце у першій групі.