Кропивницькі баскетболісти вдруге перемогли МБК «Маріуполь» (ФОТО)

Кількість переглядів - 745

Друга гра чергового туру вищолігового чемпіонату України з баскетболу між БК «Золотой вєк» з Кропивницького та муніципальним баскетбольним клубом «Маріуполь», також завершилася на користь господарів.

Перемога з рахунок 91:68 стала доволі переконливою, проте гра, що відбулася сьогодні, 15 січня, видалася для команди Андрія Білозерського куди важчою, ніж учора

До великої перерви господарі пішли з 10–очковою перевагою, але вже до 23-ї хвилини матчу маріупольці скоротили відставання до одного очка (41:42). До завершення третьої чверті кропивничани зуміли відквитати позиції, випередивши опонентів на 8 очок, проте загалом її виграли гості – 24:22.

IMG 20170115 120329

Понервувати господарям довелося лише на початку заключного відрізку, але баскетболістам із однойменного міста переломити хід зустрічі не вдалося. На декілька поспіль нереалізованих атак маріупольців, «золоті» відповіли влучними кидками з-за дуги та з середньої відстані. Суперники «посипалися», а баскетболісти Андрія Білозерського розвинули свій успіх, завершивши матч із перевагою у 23 очка. 91:68 - переконливий реванш за дві поразки у першому виїзному турі в Маріуполі.
IMG 20170115 121615IMG 20170115 121623

БК «Золотой вєк» (Кропивницький) - БК «Маріуполь» (Маріуполь) - 91:68
(18:15, 24:17, 22:24, 27:12).

У другій поспіль грі Богдан Сосой став автором дабл-даблу (12 очок, 10 передач). Даблом відзначився і Андрій Куліш (16 очок, 10 підбирань). Результативними у сьогоднішній грі також були Олександр Дроб’язко (18 очок), Владислав Рижов (17), Гліб Бузько (15), Олексій Масальський (9).

Дві домашні перемоги покращили турнірне становище «Золотого вєка» у першій групі які наступний тур, що пройде 28-29 січня у Кропивницькому, проведуть із сумським БК «СумДУ» в статусі другої команди групи. Наразі очолює нашу групу криворізький «КДПУ-Кривбас-2».