«Олександрія» у товариському поєдинку перемогла болгарську «Славію» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 269

22 cічня ФК "Олександрія" у другому спарингу на навчально-тенувальних зборах в Туреччині. Мінімально переміг болгарський клуб "Славія".

Автором голу став Андрій Запорожан, який на 23-й хвилині влучним ударом пробив в дальній кут воріт. Свій гол забили і болгари, але боковий арбітр за мить до цього зафіксував положення поза грою.

22.01.2017, Туреччина, Аланія, Gold sity, 15:30, +14

ФК "Олександрія" - "Славія" (Софія, Болгарія) - 1:0 (1:0)

ФК "Олександрія":
1-й тайм: Новак, Цуріков, Микицей, Гітченко, Бондаренко, Запорожан, Огіря, Грицук, Чорній, Козак, Луцевіч
2-й тайм: Леванідов, Шендрік, Чеботаєв, Путраш, Басов, Чорній, Банада, Старенький, Леонов, Пономар, Куліш.
Гол: 1:0, Запорожан Андрій (23)

У першому спарингу, що пройшов 19 січня, комана Володимира Шарана зіграла внічию з казахстанським ФК "Алтай" - 1:1.
Наступний спаринг «Олександрія» зіграє 25 січня з командою «Газ Метан» (Медіаш, Румунія).