«Олександрія» вдруге перемогла на зборах у Туреччині (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 268

25 cічня ФК "Олександрія" провів свій третій із чотирьох запланованих спарингів на навчально-тренувальних зборах в Туреччині.

У матчі з клубом "Газ Метан", що нині посідає у румунському чемпіонаті четверте місце, команда Володимира Шарана перемогла з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний гол у товариському матчі на 64-й хвилині забив Артем Чорній.

"Газ Метан" - ФК "Олександрія" - 0:1 (0:0)

ФК "Олександрія":
1-й тайм: Леванідов, Чеботаєв, Басов, Шендрік, Цуріков, Запорожан, Огіря, Козак, Старенький, Грицук, Луцевіч,
В другому таймі на заміну виходили: Рудик, Банада, Бондаренко, Чорній, Гітченко, Леонов, Микицей, Пономар, Шкіндер, Путраш.
Гол: 0:1, Чорній Артем (64).