Кропивницький легкоатлет переміг на командному чемпіонаті України (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 551

Перший великий національний старт нинішнього року - командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, що приймав манеж ПАТ «Соціальні ініціативи Запоріжжя», приніс спортсменам нашої області одну нагороду.

Її володарем став вихованець кропивницької СДЮШОР №2 Дмитро Яковенко, який у стрибках у висоту став золотим медалістом. Представнику Кіровоградщини на Олімпійських іграх у Ріо єдиному підкорилася висота 220 см, яку він взяв із першої спроби. Три спроби підопічного Геннадія Здітовецького перестрибнути планку на висоті 225 см, що є нормативом на чемпіонат Європи в приміщенні, були невдалими.

Срібним призером став киянин Сергій Спільняк (215 см), бронзовим - Андрій Ковальов (215 см).
Статус міжнародних змагань надала командному чемпіонату України участь в ньому висотника з Туреччини Метіна Догу. Представники турецької делегації не приховували, що привезли свого 20-річного вихованця до Запоріжжя за ліцензією на чемпіонат Європи, однак він спромігся стрибнути на 210 см і став шостим.

Високі результати показали ще четверо легкоатлетів із Кропивницького.
Надзвичайно високе місце посіла юніорка Дзюбіна Катерин, яка показала четвертий результат, виступаючи серед жінок на дистанції 60 метрів із бар’єрам (9.33 сек.).

П’ятою в жіночому заліку в потрійному стрибку була Альона Дюбанова (11,67 м). Сьоме
місце в бігу на 400 метрів серед жінок посіла Марія Паладій (58,91 сек.).

У загальному командному заліку збрна Кіровоградщини, представлена 16-ма спортсменами
вперше у своїй історії на цих змаганнях посіла високе п’яте місце. Виграли командний залік легкоатлети Дніпропетровщини, друге місце – у команди Черкаської області, третє – Харківської, а четверте – Донецької областей.

Попереду - Кубок України, що відбудеться 11 лютого у Києві та чемпіонат України (Суми, 17-19 лютого), який стане вирішальним етапом відбору на березневий чемпіонат Європи у приміщенні.

Командний чемпіонат України продовжився юнацьким чемпіонатом, що триватиме три дні.