Кропивницькі баскетболісти вдруге перемогли кременчужан

Кількість переглядів - 434

У другій грі між БК «Золотой вєк» і кременчуцьким БК «Кремінь-КДЮСШ-2-Педколедж», кропивницькі баскетболісти здобули переконливу перемогу – 120:84.

Сьогодні, 5 лютого, гості з Кременчука продемонструвати конкурентний баскетбол, залишивши позитивне враження від своєї гри. Після учорашньої розгромної перемоги, господарі вийшли на майданчик занадто розслабленими і самовпевненими, а суперники довели, що з ними варто рахуватися. Першу половину зустрічі вони взагалі провели відмінно, вигравши стартову 10-хвилинку та успішно протистояли команді Андрія Білозерського до великої перерви. До 16 хвилини гості навіть випереджали «золотих» на 6 пунктів (39:33) і хоча до завершення другого відрізку господарі нівелювали перевагу суперників, триочкове відставання від наших баскетболістів виглядало неочікуваним, однак закономірним. Зробивши майже неймовірне, на решту чвертей кременчужанам не вистачило сил, та й місцеві гравці прокинулися. Вони досить легко виграли третю 10-хвилинку, і на фінальну чверть пішли за комфортної переваги - 85:64. Заключний відрізок пройшов за повного домінування кропивничан. Підсумкова перемога з різницею в 36 очок стала гарним завершенням домашнього туру після якого «Золотой вєк» вийшов у лідери першої групи вищолігового чемпіонату України.
IMG 20170205 121944IMG 20170205 125221

БК “Золотой вєк» (Кропивницький) – Кремінь-КДЮСШ-2-Педколедж (Кременчук) - 120:84 (24:25, 27:23, 34:16, 35:20)

Одразу шість баскетболістів «Золотого вєка» відзначилися влучними кидками у кошик суперників – Андрій Куліш (27 очок), Гліб Бузько (18), Олександр Дроб’язко (15), Владислав Рижов (14), Богдан Сосой (14) і Костянтин Веліканов (14).

Наступні дві гри чергового туру баскетболісти з Кропивницького також проведуть на домашній арені. 11-12 лютого в них буде можливість перевірити свої сили у грі з по-справжньому сильним суперником, який донедавна очолював групу. Але в стані криворіжан не все так добре: на тижні, що минає, керівництво «Кривбаса» поінформувало Федерацію баскетболу України про зняття команд клубу з чемпіонатів України в Суперлізі Парі-Матч та Вищій лізі. Та все-таки команда з Кривого Рогу продовжить виступи в Вищій лізі - днями керівництвом Криворізького державного педагогічного університету та Федерацією баскетболу України прийнято спільне рішення про збереження команди «КДПУ-Кривбас-2» у складі команд-учасниць чемпіонату України  у Вищій лізі. Команда змінила назву на КДПУ і за фінансовою підтримкою ФБУ продовжить виступи.