«Олександрія» на турецькому зборі зіграла внічию зі словенцями

Кількість переглядів - 207

У першому спарингу в рамках другого навчально-тренувального збору в Туреччині сьогодні, 6 лютого, «Олександрія» на розписала мирову зі словенським «Марибором» - 1:1.

Команді Володимира Шарана довелося нелегко, адже протистояв їй дотепер найсильніший спаринг-партнер нинішнього року на зборах, неодноразовий чемпіон Словенії, учасник Ліги Чемпіонів і Ліги Європи. Вже на 5-й хвилині олександрійці змушені були відігруватися після влучного удару гравця словенського клубу Бохара. Зрівняв рахунок за 10 хвилин Андрій Цуріков, вдало пробивши зльоту після подачі з кутового.
Більше у звітному матчі голи не забивали.
Наступну товариську гру футболісти «Олександрії» проведуть 8 лютого проти казахстанської «Астани».

ФК "Олександрія" - НК "Марибор" (Словенія)- 1:1 (1:1)

ФК «Олександрія»
1-й тайм: Новак, Шендрік, Цуріков, Басов, Габовда, Запорожан (к/к), Огіря, Чантурішвілі, Старенький, Грицук, Дубаїч.
В другому таймі на заміну виходили: Рудик, Леонов, Гітченко, Чорній, Шкіндер, Чеботаєв, Козак, Пономар, Банада.