З юнацького чемпіонату України кропивницькі легкоатлети привезли дві нагороди

Кількість переглядів - 228

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2000р.н. та молодше, що відбувся у Запоріжжі, приніс спортсменам Кіровоградщини дві медалі.

Їхніми володарями стали стрибуни у висоту, вихованці Геннадія Здітовецького з обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №2.
Чемпіоном країни став кропивничанин Андрій Аулін, який підкорив висоту 195 см, виконавши норматив першого спортивного розряду. «Срібло» теж поїхало до нашого обласного центру. Його виборов Олег Тикул із результатом 190 см.
Високі результати показали ще двоє вихованців ОСДЮШОР №2. Олег Дорощук з Кропивницького (тренер Галина Михалюкова) у стрибках у висоту був п’ятим, а Денис Баранов з Новомиргорода (тренер Олександр Дарієнко) у бігу на 200 метрів посів сьоме місце.
У кроці від призового подіуму зупинився легкоатлет із комплексної ДЮСШ №2 обласного центру Павло Безязиченко (тренер В’ячеслав Нищеменко). В стрибках у довжину із результатом 6 м 35 см він показав четвертий результат. До призової «бронзи» він не дострибнув 10 сантиметрів.
Особисте досягнення може записати до свого активу ще один вихованець КДЮСШ №2 Вадим Діжков (тренер Дмитро Капінус). На високе шосте місце він піднявся у бігу на 2000 метрів із перешкодами.
Zapor Manezh- Понад 700 спортсменів взяли участь в цих змаганнях, - розповідає старший тренер з резерву збірної України Андрій Каратєєв. – Певно, це найбільша кількість дітей на юнацькому чемпіонаті України за останні роки. Також цікавим був цей старт тим, що на половину оновився склад учасників даної вікової групи, оскільки велика частина атлетів перейшла в юніори, і до юнаків влилися нові молоді спортсмени. Планували, що ця першість буде відбором на міжнародну матчеву зустріч з горизонтальних стрибків у Кошице (Словаччина) але організатори скасували ці змагання. Найближчий міжнародний старт у юнаків на рівні збірних – це матч у Стамбулі Туреччина-Білорусь-Україна, але вона буде аж в травні. Отож зараз ми лише проглядали кандидатів. Думаю, що низка юнаків візьме участь 14-15 лютого у Сумах в чемпіонаті України серед юніорів, і там намагатимуться відібратися до збірної України на юніорську матчеву зустріч (25 лютого, Мінськ). Багатьом атлетам-юнакам, судячи з їхніх запорізьких результатів, це цілком до снаги.

У командному заліку легкоаилети Кіровоградщини серед 25 збірних посіла 13-е місце. Переможцями командного заліку стали атлети Дніпропетровської області.