У грі «Зірки» з чемпіоном Сербії було забито вісім голів (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 348

Надрезультативним видався матч кропивницької «Зірки» на кіпрських навчально-тренувальних зборах 10 лютого проти чинного чемпіона Сербії, володаря Кубка європейських чемпіонів 1991 року, белградською «Црвеною Звездою».

За відведений час у ворота обох команд було загалом забито вісім голів. Лише два з них - на рахунку команди Романа Монарьова. На чотири м'ячі, забиті сербами воротарю червоно-жовтих Роману Льопці в першому таймі, футболісти кропивницької команди відповіли влучним ударом Олексія Чичикова перед самісінькою перервою. Ще один гол у ворота белградської команди на початку другого тайму оформив Ігор Загальський, скоротивши відстававння (2:4). Надалі суперники наших футболістів ще двічі розписалися у воротах «Зірки», які після перерви захищав Вадим Солдатенко.

«Црвена Звезда» (Белград, Сербія) – «Зірка» (Кропивницький) – 6:2 (4:1).
10 лютого 2017 року (п’ятниця). Початок о 14:00. Кіпр. Пафос. Стадіон «Пафіако».+17 С. 50 глядачів. Міжнародний товариський матч.
«Црвена Звезда»: 22. Манойловіч Філіп, 2. Петковіч Марко, 3. Луковіч Алєксандар (к/к), 4. Ле Таллек Дам’єн, 5. Фрімпонг, 7. Руїс Джон (10. Міліяш Ненад, 66), 8. Канга Гелор (16. Міліч Неманья, 66), 14. Боак’є Річмонд (9. Павков Мілан, 73), 17. Плавшич Срджан, 20. Дональд Мітчелл, 33. Анджелковіч Душан. Головний тренер: Божовіч Міодраг.
«Зірка»: 41. Льопка Роман (30. Солдатенко Вадим, 46), 28. Полегенько Павло (95. Попов Роман, 74), 18. Кучеренко Олександр (84. Векляк Богдан, 83), 20. Фатєєв Дмитро, 11. Бацула Андрій (15. Збунь Олексій, 73), 8. Лупашко Владислав (к/к), 21. Загальський Ігор (27. Дришлюк Кирило, 78), 77. Чичиков Олексій (29. Жуков Микита, 46), 9. Щедрий Артем (22. Авер’янов Максим, 68), 10. Есеола Адерінсола Хабіб (50. Акименко Олександр, 46), 14. Сітало Артем (17. Бруно, 87). В. о. головного тренера: Монарьов Роман.
Голи: 1:0, Боак’є Річмонд (8); 2:0, Плавшич Срджан (23); 3:0, Плавшич Срджан (33), 3:1, Чичиков Олексій (42); 4:1, Боак’є Річмонд (45+1); 4:2, Загальський Ігор (50); 5:2, Боак’є Річмонд (61); 6:2, Міліч Неманья (82).
Попередження: Ле Таллек Дам’єн (20), Петковіч Марко (44).