Кропивницькі баскетболісти дотисли криворіжан у принциповому матчі (ФОТО)

Кількість переглядів - 569

Такої принципової та напруженої боротьби, що відбулася сьогодні, 11 лютого, між лідером першої групи вищолігового чемпіонату України кропивницьким БК «Золотой вєк» і другою командою групи криворізьким КДПУ, спортивна арена факультету фізичного виховання не бачила вже давно.

Поєдинок став окрасою всього туру та залишив чимало емоцій. В ньому вистачало і піднесення від успішних дій місцевих баскетболістів і розчарувань та хвилювання у моменти спадів у грі. До останньої хвилини матчу не було зрозумілим хто ж у непоступливому протистоянні зможе взяти гору. На радість місцевих уболівальників, підопічні Андрія Білозерського дотисли гостей, і зуміли вийти з цієї дуелі переможцями.
Після стартової чверті господарі поступалися шістьома очками, а у другій гості розвинули свій успіх і збільшили перевагу до 13 очок. Гравці «Золотого вєка» спромоглися до великої перерви дещо покращити свої позиції, скоротивши відставання до двох пунктів - 44:46.
IMG 20170211 180359IMG 20170211 181730У третій чверті вже «золоті» успішно діяли більшу половину часу, навіть зробили відрив у дев’ять очок, але гості нівелювали перевагу кропивничан і на заключну 10-хвилинку пішли з одноочково перевагою. Все вирішилося у драматичному, емоційно насиченому четвертому відрізку, в якому з незначною перевагою в чотири пункти до заключної 40-ї хвилини  підійшли господарі майданчика. Вони її утримували навіть коли табло фіксувало останні 10 секунд поєдинку. Та й у ті хвилини повної впевненості у перемозі команди Андрія Білозерського за рахунку 93:89 не було. Втім, наставник «Золотого вєка» вчасно взяв тайм-аут, провів необхідні корективи у гру, які дозволили нашим баскетболістам утримати переможний рахунок і здобути неймовірно важку перемогу.
Суттєво допоміг команді її новачок, екс-гравець суперлігового «Кривбаса» (знявся з чемпіонату минулого тижня через фінансові негаразди) Євген Ворнік. У першому матчі в складі нової команди він набрав 20 очок, виконав чимало роботи на паркеті. Таку ж результативність показав капітан Богдан Сосой. Дуже важливі м’ячі закидав Гліб Бузько (17), а Олександр Дробязко навіть зумів зробити дабл-дабл (15 очок, 11 підбирань). Натомість сьогодні відверто не пішла гра в одного з лідерів - Андрія Куліша, який серед усіх гравців БК «Золотой вєк», що виходили на паркет, був найменш корисним, забагато нафолив, зробив лише одне підбирання і виконав дві результативні передачі, набравши лише 4 очки.

БК «Золотой вєк» (Кропивницький) – БК КДПУ (Кривий Ріг) - 93:89 (20:26, 24:20, 25:24, 24:19)
IMG 20170211 183915
Завтра у грі-відповіді криворіжани будь-що спробують реваншуватися, а майстерності для цього в них достатньо. Кропивничани ж обов’язково спробують довести, що недарма очолюють першу групу вищолігового чемпіонату України. Гра також пройде у спортивній залі факультету фізичного виховання ЦДПУ. Початок о 12:00.