«Олександрія» у товариському матчі зіграла внічию з чеським клубом (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 273

10 лютого ФК «Олександрія» пройшов екватор другого навчально-тренувального збору в Туреччині, коли був зіграний третій, із п'яти запланованих, спарингів.

Суперником був чеський «Богеміанс». Гра вийшла доволі бойовою. В першому таймі моменти мали як олександрійці, так і пражці, але команди пішли на перерву без забитих голів.  В другому таймі суперники олександріців першими відкрили рахунок. На 62-й хвилині після подачі  з кутового Гавел головою пробив в ближній кут, а Владислав Леванідов не зміг врятувати від взяття воріт. Проте відповідь «Олександрії» не забарилася. Вже через 4 хвилини Антон Шендрік вдало замкнув навіс після кутового.
1:1 - третя нічия олександрійців на зборах у трьох матчах і тепер команда Володимира Шарана готується до гри  проти грузинської «Самтредії», що відбудеться 14-го лютого.

ФК «Олександрія» - «"Богеміанс 1905» - 1:1 (0:0).

ФК "Олександрія": Леванідов, Гітченко, Бондаренко, Шкіндер, Габовда, Огіря, Запорожан, Леонов, Старенький, Чантурішвілі, Грицук.
Другий тайм: Леванідов (Рудик, 63), Басов, Шендрік, Габовда (Старенький, 55), Чеботаєв, Цуріков, Чорній, Грицук, Леонов, Запорожан, Пономар.
Голи: Шендрік (66) - Гавел (62)

За матеріалами прес-служби ФК «Олександрія»