Баскетболісти з Кропивницького вдруге здолали принципового суперника (ФОТО)

Кількість переглядів - 494

Гра-відповідь між БК «Золотой вєк» і криворізьким КДПУ, що відбулася сьогодні, 12 лютого у спортивній залі факультету фізичного виховання ЦДПУ, знову пройшла у напруженій, непоступливій боротьбі.

В ній господарі зуміли вийти переможцями. Кропивничани довели свої лідерські позиції та закріпилися на чолі турнірної таблиці першої групи вищолігового чемпіонату України з баскетболу.
Дві стартові чверті краще провели господарі, які були результативнішими, мобільнішими на майданчику та зуміли заробити 11-очковий гандикап - 53:42.
IMG 20170212 125310

Суперники з Кривого Рогу в третій чверті ледь не переломили хід поєдинку. Вони нівелювали всю перевагу «золотих», скоротивши відставання до одного бала. Успішне завершення третього періоду, в якому наші гравці відіграли втрачене, дозволило дещо впевненіше з 10-очковою перевагою вийти на фінішну чверть, яка втім не гарантувала абсолютно нічого. В четвертій 10-хвилинці передусім велася боротьба не майстерності, а морально-вольових якостей, і переможцями з неї вийшли саме гравці «Золотого вєка».
До 35-ї хвилини гості зберігали шанси на перемогу, доки кілька невдалих поспіль дій гостей не призвели до неминучої поразки. Кропивничани відповіли на них результативно, збільшивши відрив до 22 очок.
Останні 4 хвилини криворіжани не грали, а догравали: вони втратили віру у власні сили, фактично змирившись із поразкою, тому напружена, емоційна вчорашня кінцівка, що стала окрасою всього туру, не повторилася. Фінальна сирена зафіксувала впевнену перемогу БК «Золотой вєк» - 99:79.
IMG 20170212 131050IMG 20170212 131051IMG 20170212 132748

БК «Золотой вєк» (Кропивницький) - КДПУ (Кривий Ріг) - 99:79 (29:23, 24:19, 18:19, 28:18)

Перемога стала заслугою всієї команди, однак найбільше доклалися до її втілення Гліб Бузько, який просто відмінно провів сьогоднішню гру (28 очок, 6 результативних передач, 4 перехвати); Олександр Дробязко (14 очок, 9 підбирань, 4 перехвати). Після вчорашнього провалу виправився Андрій Куліш (12 очок). Суттєво допомогли команді сьогодні два новачки Андрій Горбатюк (16 очок, 5 підбирань) і Євген Ворнік (9 очок, 6 підбирань).

Вперше в нинішньому році наступний тур «золоті» проведуть на виїзді. 18-19 лютого баскетболісти з Кропивницького у Миколаєві зіграють з «Ніко-баскет».