Майстри шинкіокушинкай карате з Кіровоградщини стали володарями 14 медалей чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 1429

14 нагород у різних вікових і вагових категоріях здобули представники федерації шинкіокушинкай карате Кіровоградської області за підсумками чемпіонату України, що 11-12 лютого проходив у Миколаєві.

kiokush1Володарями нагород стали бійці з Кропивницького та Олександрії. Дві нагороди принесли наші жінки - Світлана Лагно перемогла у розділі куміте (поєдинки) вагової категорії до 65кг, а Анастасія Покотило стала срібною призеркою у вазі до 50кг. Серед чоловіків Максим Слинько посів третє місце в ката (формальні вправи).

У змаганнях юніорів відзначилися Євген Рожко - І місце (50кг, куміте), Дарина Полянина І (55кг, куміте) та ІІІ місце (ката). Віце-чемпіонками в куміте стали Діана Сенчилова (55кг) Поліна Микитюк, а Дарина Верещак була другою в ката. Дмитро Димідкін примірив «срібло» в куміте серед юніорів вагою до 75кг.

Своє слово сказали і ветерани. Проведені поєдинки принесли перемогу олександрійцю Сергію Слиньку, який у фіналі вагової категорії до 80 кг переміг свого земляка з Кропивницького Олександра Мазуренка. Ще одного разу Сергій Слинько піднявся на п’єдестал пошани, цього разу бронзовий, після виступів у ката. Андрій Капінус (80 кг) замкнув призову трійку в куміте.