Кропивницький стрибун у висоту здобув «бронзу» чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні

Кількість переглядів - 312

Представник кропивницької СДЮШОР №2, стрибун у висоту Дмитро Яковенко на головному старті національного зимового сезону – чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні посів третє місце.

Він не зумів виконати норматив для участі у чемпіонаті Європи у приміщенні, який 3-5 березня прийматиме Белград (Сербія).

Минулого тижня представник нашої області на Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро, виграв Кубок України з результатом 221 см, а наприкінці січня був кращим на командному чемпіонаті України (220 см).
19 лютого Дмитро мав останню можливість виконати норматив – 225 см для поїздки у Белград. Манеж Сумського державного Університету де проходили змагання, став нещасливим для Дмитра Яковенка. Підопічному Геннадія Здітовецького у трьох спробах не підкорилася висота 219 см. З результатом 215 см він розділив «бронзу» із житомирянином Олександром Баранніковим. Чемпіоном країни в цьому виді з результатом 222 см став херсонець Андрій Ковальов, житомирянин Віктор Лонський, взявши планку 219 см став срібним призером.
У стрибках у довжину вихованка СДЮШОР №2 Юлія Фірсова вийшла до фіналу, однак серед провідної вісімки підопічна Галини Михалюкової посіла останнє місце з результатом 586 см.

Порадувала медаллю легкоатлетка з Олександрівки Тетяна Мельник, яка представляла Кіровоградщину на Олімпійських іграх 2016 року. В бігу на 400 метрів вона стала бронзовою призеркою з результатом 53,8 сек. Після скасування консолідованого заліку, що дозволяв спортсменам представляти декілька областей, показані нашою атлеткою результати пішли лише Київській міській школі вищої спортивної майстерності, де нині підвищує спортивну майстерність наша землячка. Випередила Тетяну Мельник Ольга Бібік (53,09), з якою вона на Олімпіаді в Ріо посіла на 400-метрівці п’яте місце. Срібною призеркою стала Ольга Ляхова (53,42 сек).