У Кропивницькому визначили чемпіонів області з боксу (ВІДЕО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 1011

Чемпіонів області з боку серед юнаків 2003-2004 р.н. і кращих боксерів відкритої першості СДЮШОР №2 серед юнаків 2001-2002 і 2005-2006 років народження визначили у Кропивницькому.

Протягом трьох днів 17-19 лютого на сучасному ринзі, встановленому в гімнастичному залі факультету фізичного виховання КДПУ, 110 боксерів зі Світловодська, Олександрії, Знам'янки та Кропивницького виборювали нагороди змагань і право увійти до складу збірної області. 

Головною метою проведення чемпіонату області був відбір на зональний чемпіонат України, що 9-13 березня пройде у м. Кам'янське (колишній Дніпродзержинськ).

Найкраще серед юнаків 2003-2004 р.н. себе проявили: Вязов Ярослав (35,5 кг Кропивницький) і Владислав Овчінніков (35,5 кг Знам’янка) – нічия у фіналі, Віктор Осінній (37 кг Кропивницький), Дмитро Селевко (38,5 кг Світловодськ), Роман Крайник (40 кг Світловодськ), Давид Граховський (41,5 кг Світловодськ) і Єгор Тараканов (41,5 кг, Кропивницький) – нічия у фіналі, Лев Шевель (43 кг Світловодськ), Іван Єрьоменко (44,5 кг Знам’янка), Семен Мороз (46 кг Світловодськ), Максим Святелик (48 кг Світловодськ), Олександр Сімперович (50 кг Кропивницький), Базарбай Матякубов (52 кг Кропивницький), Микола Третяк і Назар Сердюк (54 кг Кропивницький) – нічия у фіналі, Дмитро Руденко (56 кг Кропивницький), Руслан Чемерис (59 кг Кропивницький), Данило Андрєєв (62 кг Кропивницький), Пата Оніоні (65 кг Кропивницький), Андрій Дзюбяк (68 кг Кропивницький), Юрій Родін (72 кг Кропивницький), Роман Сокуренко (+76 кг Кропивницький).


Для юнаків 2003-2004 р.н. дані змагання були відбірковими до зонального чемпіонату України. Як зазначив старший тренер області з боксу Віктор Саласенко, найближчим часом тренерська рада обласної федерації боксу збереться і затвердить остаточний список 15-ти боксерів, які 9-13 березня відстоюватимуть честь Кіровоградщини у м. Кам'янське.

Для боксерів 2001-2002 років народження участь у відкритій першості СДЮШОР №2 стала першим етапом відбору до складу збірної команди області на юніорський чемпіонат України, що пройде нинішнього року в травні.


Її переможцями стали Іван Сімбаба (46 кг Кропивницький), Ігор Грищенко (52 кг Кропивницький), Анатолій Протас (54 кг Кропивницький), Роман Альошин (57 кг Кропивницький), Олександр Нірекідзе (60 кг Кропивницький), Давид Петров (70 кг Кропивницький), Владислав Поліщук (75 кг Кропивницький), Олег Мельниченко (+80 кг Кропивницький).

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв