Збори на Кіпрі кропивницька «Зірка» завершила розгромною перемогою (ФОТО)

Кількість переглядів - 354

21 лютого товариським матчем із місцевою командою «Карміотісса» з міста Пано Полемідія кропивницька «Зірка» завершила навчально-тренувальні збори на Кіпрі.

Слід відзначити, що підопічні Романа Монарьова цієї зими вже грали з цим суперником. Тоді «Зірка» перемогла з рахунком 2:1, завдяки голами Адерінсоли Есеоли та Андрія Бацули.
У звітному матчі кропивничани володіли тотальною перевагою. За весь матч кіпріоти змогли нанести всього три удари в бік воріт Вадима Солдатенка. Уже на десятій хвилині підопічні Романа Монарьова вийшли вперед, коли Артем Сітало замкнув фланговий простріл від Павла Полегенька – 0:1.
Ще три м`ячі «Зірці» вдалося забити після перерви. Відзначилися Кирило Дришлюк, Олександр Акименко та Олексій Збунь.
Вже у п’ятницю, 24 лютого, кропивницька «Зірка» повернеться додому.

2017 02 21 02017 02 21 1«Карміотісса» (Пано Полемідія, Кіпр) – «Зірка» (Кропивницький) – 0:4 (0:1).

21 лютого 2017 року (вівторок). Початок о 12:30. Кіпр. Пано Полемідія. Стадіон «Пано Полемідія Муніципал». Міжнародна товариська зустріч.
«Зірка»: 30. Солдатенко Вадим, 8. Лупашко Владислав (к/к) (29. Жуков Микита, 46), 18. Кучеренко Олександр (23. Маткобожик Олександр, 65), б/н. Драченко Максим (27. Дришлюк Кирило, 46), 20. Фатєєв Дмитро, 28. Полегенько Павло (б/н. Медейрос Нейлсон Фернандо, 46), 14. Сітало Артем (10. Есеола Адерінсола Хабіб, 46), 11. Бацула Андрій (б/н. Векляк Євген, 46), 77. Чичиков Олексій (95. Попов Роман, 46), 50. Акименко Олександр, 21. Загальський Ігор (15. Збунь Олексій, 46). В. о. головного тренера: Монарьов Роман.
Голи: 0:1, Сітало Артем (10); 0:2, Дришлюк Кирило (65); 0:3, Акименко Олександр (78); 0:4, Збунь Олексій (81).