Рекордна перемога: «Олександрія» забила «Волині» шість сухих м’ячів (ФОТО)

Кількість переглядів - 869

«Олександрія» з рекордним розгромом у Прем’єр–лізі розпочала новий футбольний рік.

В матчі 19-го туру проти луцької «Волині» на домашньому стадіоні «Ніка» городяни сьогодні, 25 лютого, забили шість м’ячів, не пропустивши у свої ворота жодного.
Команда Володимира Шарана вирішила долю матчу ще до перерви, забивши гостям три м’ячі. Рахунок на 15-й хвилині відкрив капітан команди Василь Грицук, реалізувавши пенальті після гри рукою одного з захисників «Волині». Подвоїв перевагу господарів Станіслав Куліш на 27-й хвилині. У компенсовані хвилини першого тайму у ворота лучан залетів третій м’яч завдяки автоголу. Михайло Козак вийшов віч-на-віч з голкіпером, переграв його і пробив по воротах, а Дмитро Задерецький допоміг м’ячу залетіти у власні ворота, довівши рахунок до розгромного – 3:0.
ol volyn1Після перерви олександрійці зробили рахунок для гостей принизливим і доклався до цього один гравець  - Станіслав Куліш, ще тричі примусивши воротаря «Волині» Артема Кичака виймати м’яча з сітки власних воріт. На 70-й хвилині нападник городян відгукнувся на передачу Дмитра Леонова, зробивши рахунок 4:0, наприкінці основного часу Станіслав оформив хет-трик, влучним ударом забивши суперникам п’ятий м’яч. На другій доданій арбітром хвилині нападник «Олександрії» довершив розгром «Волині» - 6:0.
Покер Станіслава Куліша став першим серед футболістів «Олександрії» у Прем’єр–лізі, а перемога – рекордною.
ol volyn2ol volyn3

ФК «Олександрія» - «Волинь» (Луцьк) – 6:0 (3:0).

«Олександрія»: Новак, Огіря, Куліш, Цуріков, Чорній (Старенький, 70), Грицук – к/к (Леонов, 63), Чеботаєв, Шендрік (Бондаренко, 78), Банада, Козак, Басов.
Запасні: Леванідов, Сімінін, Довгий, Шкіндер.
Головний тренер – Володимир Шаран.

«Волинь»: Кичак, Романюк, Мілінишин (Горопевшек, 74), Логінов, Зедерецький, Тетеренко, Р.Никитюк (Чепелюк, 40), Мемешев (Ляшенко, 81), Дудік, Діденко – к/к, Петров.
Запасні: Марчук, А.Никитюк, Марушка, Шандрук.
Старший тренер – Володимир Дикий.

Попередження: А.Діденко (44), О.Чепелюк (45), Д.Задерецький (79).
Вилучення: А.Діденко (75 – друге попередження).
Голи: В.Грицук (15 – пенальті), С.Куліш (27, 70, 88, 90+2), Д.Задерецький (45+2 - автогол).

Наступну гру «Олександрія» проведед у Львові 5 березня проти «Карпат».