Кропивницька «Зірка» у першому матчі в новому році не змогла перемогти «Дніпро» (ФОТО)

Кількість переглядів - 690

«Зірка» не зуміла після зимового міжсезоння успішно стартувати у першому офіційному матчі в 2017-му році. На своєму полі підопічні Романа Монарьова сьогодні, 26 лютого, у матчі 19-го туру Ліри Парі-Матч зіграли внічию з «Дніпром» – 1:1.

watermarked futtt1

У період міжсезоння футболісти з Кропивницького плідно попрацювали, провівши два начально-тренувальні збори на Кіпрі. Команду підсилили декілька новачків, щоправда у звітній грі на полі грали лише двоє – Максим Драченко та Микита Жуков.

Перед тренерським штабом поставлено завдання – з восьмого місця пробитися до провідної шістки чемпіонату, від якої натепер червоно-чорних відділяло п’ять очок. Для покращення свого турнірного становища нашим футболістам треба будь-що набирати максимальну кількість очок, а тому сьогоднішню нічию все-таки «зіркові» записали до свого пасиву.

watermarked futtt2 copy

«Дніпро» нинішній чемпіонат проводить найгірше за більш ніж 10 останніх років, посідаючи наразі передостаннє 11-е місце в еліті українського футболу. Керівництво суттєво скоротило фінансування клубу, його залишили провідні гравці, тож зараз практично всю основу команди складають молоді виконавці, яких доповнюють декілька досвідчених футболістів з іменем на чолі з капітаном Русланом Ротанем.

watermarked futtt4

Кропивничани довели свої наміри перемогти вже на початку матчу. Після активних дій дніпрян у стартові хвилини, які втім ні до чого не привели, вже на 11-й хвилині команда Романа Монарьова забила гол. На фланговий простріл від Артема Щедрого відгукнувся Артем Сітало і в падінні у дотик зробив рахунок 1:0. Забити дніпрянам Артем мав нагоду за дві хвилини до взяття воріт, однак після прострілу з правого флангу його на мить випередив воротар Андрій Лунін. Напівмомент автор голу створив і на 21-й хвилині - обікравши захисника гостей, він намагався перекинути воротаря, але невдало. До перерви господарі продовжували володіти м’ячем, хоча небезпечних моментів вони створили замало. Усередині першого тайму вони не використали момент, коли ніхто не відгукнувся на простріл Андрія Бацули вздовж воріт, незабаром зі зручної позиції штрафний вище воріт пробив Артем Щедрий.

watermarked futtt3

У гостей мало що виходило в атаці, але їм «допомогли» гравці «Зірки». Перший гольовий момент футболісти «Дніпра» гості змарнували після помилки Євгена Паста, який не зафіксував м'яча після штрафного, випустив із рук, але його вчасно підстрахувати захисники. Вдруге суперники не були такими марнотратними. Червоно-жовтні самі «привезли» гол у свої ворота коли не розібралися кому вибивати м’яча після навісу до воріт чим на 42-й хвилині скористався досвідчений Руслан Ротань, зрівнявши рахунок - 1:1.

watermarked futtt5

Так, контролюючи м’яч і володіючи перевагою в першому таймі, наші футболісти зробили подарунок суперникам, що у підсумку призвів до негативного результату.

watermarked futtt6

Другий тайм пройшов за більш рівної гри. Всю перевагу господарів дніпряни нівелювали, не поступаючись ані в контролі, ані у пресингу, ані у відборі. На атаки та створені небезпечні моменти господарів, яких відверто було замало, суперники відповідали симетрично. По-справжньому жодного гольового моменту наші футболісти не створили. На старті другого тайму без загрози воротам Луніна головою в падінні пробивав Артем Стало. Легкою здобиччю воротаря «Дніпра» став і удар Максима Драченка на 71-й хвилині, а його штрафний удар на 82-й хвилині був дуже неточним. Значно вище воріт поцілив на останній хвилині основного часу і Дмитро Білоног.

watermarked futtt8

Більше можливостей забити у другому таймі мали саме гості і якби хтось із гравців «Дніпра» відгукнувся на фланговий простріл на 62-й хвилині, поєдинок міг скластися зовсім по-іншому, Ледь не пропустили двічі червоно-жовті в останні п’ять хвилин матчу. Та рахунок до фінального свистка арбітра лишився незмінним.

watermarked futtt9

«Зірка» (Кропивницький) – «Дніпро» (Дніпро) – 1:1 (1:1).

Ліга Парі-Матч. 19 тур. 26 лютого 2017 року. Неділя. Початок матчу 14:00. Стадіон «Зірка». м. Кропивницький.
Арбітр: Пасхал Ігор
Асистент 1: Володін Володимир
Асистент 2: Чертоляс Максим
4-й арбітр: Головков Олександр

«Зірка»: 44. Паст Євген, 7. Драченко Максим (50. Акименко Олександр, 90+2,), 8. Лупашко Владислав (к), 9. Щедрий Артем (26. Білоног Дмитро, 72), 11. Бацула Андрій, 14. Сітало Артем, 18. Кучеренко Олександр, 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор (99. Жуков Микита, 71), 28. Полегенько Павло, 77. Чичиков Олексій.

Запасні: 41. Льопка Роман, 4. Переяра Федеріко Ернан, 27. Дришлюк Кирило, 95. Попов Роман,.
В.о. головного тренера Монарьов Роман.

«Дніпро»: 12. Лунін Андрій, 3. Адамюк Володимир, 8. Польовий Володимир, 9. Вакулко Юрій, 10. Кочергін Владислав (23. Чеберко Євген, 90+3), 15. Довбик Артем (87. Кожушко Олег, 73), 29. Ротань Руслан (к), 33. Нагієв Дмитро, 39. Сваток Олександр, 71. Лопирьонок Максим, 99. Луньов Максим.

Запасні: 1. Баштаненко Олексій, 2. Влад Александру Николае, 14. Чеберячко Євгеній, 17. Баланюк Денис, 25. Когут Ігор.
Тренер: Михайленко Дмитро.

Попередження: Драченко Максим (58) - Лопирьонок Максим (16), Вакулко Юрій (57), Довбик Артем (67), Кочергін Владислав (68), Ротань Руслан (81), Луньов Максим (84), Вакулко Юрій (90).