Кропивницькі гирьовики привезли нагороди зі студентського чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 759

Студенти Центральноукраїнського національного технічного університету, вихованці комплексної ДЮСШ №1Кропивницького здобули дві нагороди чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів вищих навчальних закладів у Харкові.

Змагання тривали 24-26 лютого в спортивному клубі «YOD» і зібрали 135 учасників, які визначали кращого у поштовсі довгим циклом двома 32-кілограмовими гирями (чоловіки) і ривку гирі вагою 16 кг (жінки).
Найкраще серед семи наших спортсменів виступив майстер спорту Геннадій Тимофєєв, який виграв змагання у ваговій категорії до 95 кг з результатом 60 підйомів.
Tymofeyev1Tymofeyev2Другу медаль команді приніс Владислав Вишінський, посівши третє місце у вазі до 73 кг.
Vishinskiy2Vishinskiy1Близькими до призового подіуму були: Анастасія Лубяна (63 кг) – 5 місце, Петро Віняр (85 кг) – 4 місце. Артем Андрущенко (+95 кг) посів четверте місце, поступившись бронзовому призерові лише за вагою.
Показані результати дозволили студентам ЦНТУ у командному заліку посісти п’яте місце серед 27 команд-учасниць.
Tymofeyev3

Паралельно студентському чемпіонату проходив всеукраїнський турнір на призи спортивного клубу «Йод», в якому зараховувалися результати, показані на студентському чемпіонаті. В ньому Анастасія Лубяна посіла перше місце, а Геннадій Тимофєєв – друге.