Кропивницький скелелаз увійшов до ТОП-10 Кубку України (ФОТО)

Кількість переглядів - 392

Кропивничанин Юрій Побережець посів дев’яте місце у Кубку України зі скелелазіння у виді програми «болдеринг» - серії важких коротких трас.

Найкращі скелелази країни визначали володаря кубку 24-26 лютого в місті Кам'янець-Подільський (Хмельницька область).

Кіровоградську область представляли п’ять спортсменів, вихованців комплексної ДЮСШ №1 відділу фізичної культури та спорту міської ради Кропивницького та обласного альпіністського центру федерації альпінізму і скелелазіння України.
DSCN8474До півфіналу, куди відбиралися 20 спортсменів, пробилися Сергій та Юрій Побережці, які із двадцяти трас в кваліфікації пролізли 18 і 17 трас відповідно і з цими результатами розташувалися на 15 та 20 місцях. У півфіналі вони покращили свої позиції, однак до фіналу, куди проходила перша шістка не пробилися. Максимум, що вдалося – Юрію Побережцю увійти до провідної десятки найсильніших болдерингістів України, який став дев’ятим. Його брат Сергій завершив змагання на 13-му місці.
DSCN8512

У змаганнях взяли участь 77 найсильніших спортсменів із Дніпропетровська, Харкова, Одеси, Вінниці, Запоріжжя, Києва, Українки (Київська обл.), Хмельницького, Житомира, Львова , Чернівців, Чернігова та Кропивницького.