Кропивницькі баскетболісти вперше програли у новому році

Кількість переглядів - 562

Кропивницький БК «Золотой вєк» сьогодні, 4 березня, у першій грі чергового туру вищолігового чемпіонату України (Група 1) зазнав поразки від БК «Дніпро-2» з рахунком 85:91, що стала першою у 2017-му році.

На домашній арені у спортивній залі факультету фізичного виховання команда Андрія Білозерського відносно вдало провела дві стартові чверті, заробивши гандикап у шість очок (47:41). Після великої перерви господарі розгубили незначну перевагу. Особливо провально «золоті» зіграли у четвертій 10-хвилинці, яка і визначила переможця. Її гості з Дніпра виграли з 10-очковою перевагою.

Визначальним чинником перемоги дніпрян стала краща результативність у кидках з дальньої дистанції, де суперники майже удвічі перевершили кропивничан і 2-очкових кидків із середньої зони.

БК «Золотой вєк» (Кропивницький) – БК «Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5» (Дніпро) - 85:91 (22:20, 25:21, 22:24, 16:26)

З восьми баскетболістів кропивницької команди, які виходилил на майданчик, шестеро подолали 10-очковий бар’єр результативності – Владислав Рижов (15), Андрій Куліш (13), Гліб Бузько (13), Богдан Сосой (11), Андрій Горбатюк (10), а Олександр Дроб’язко навіть оформив дабл-дабл (16 очок, 12 підбирань), але загалом більшість наших баскетболістів зіграли нижче свого рівня.