«Олександрія» сенсаційно програла аутсайдеру чемпіонату «Карпатам» (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 622

Сенсацією завершився матч 20–го туру Ліги Парі-Матч у Львові, де «Олександрія» сьогодні, 5 березня, несподівано програла «Карпатам».

Команду Володимира Шарана, що посідає четверте місце у чемпіонаті, від третього місця «Зорі», відділяло два очки, тому олександрійці їхали до Львова лише за перемогою. Підстави були вагомі, адже жовто-чорні набрали чудову форму: якісні зимові збори у Туреччині, де були успішно зіграні товариські ігри з сильними суперниками, п’ятиматчева переможна хода у чемпіонаті, рекордний розгром «Волині» у попередньому турі. Та й гра суперника, який є аутсайдером футбольної еліти, давав на це підстави, однак львів’яни проявили свої найкращі бійцівські якості і віддали максимум сил, щоб святкувати вікторію.

2017 03 Karp OlУ першому таймі вони були більше націлені на результат, створили декілька небезпечних атак, на які олександрійці відповіли кількома напівмоментами. Винагородою «Карпатам» за зусилля став гол, забитий наприкінці першого тайму. Все почалося зі штрафного, призначеного арбітром за грубу гру Михайла Козака, який до того ж отримав жовту картку. Капітан львів’ян Ігор Худоб’як бездоганним ударом в обвід стінки у ближній нижній кут вразив ворота Андрія Новака.
Рятувати положення на початку другого тайму Володимир Шаран відправив Пономаря, який замінив Козака. Гра в два нападники бажаного результату не дала, хоча Віталій і мав дві можливості зрівняти рахунок, але в першому - м’яч влучив у поперечину, а в другому «Карпати» врятував сейв воротаря Євгена Боровика.
Пропустити могли і олександрійці, які мало не отримали другий м’яч у свої ворота після потужного удару, якого завдавав Олександр Гладкий. Новачок львів’ян вдруге змарнував шанс, коли вийшов на побачення з воротарем. В обох випадках «Олександрію» рятував Андрій Новак.
Ускладнили підопічні Володимира Шарана своє положення, коли на 71-й хвилині лишилися в меншості. Сергій Басов пішов на фол проти Худоб’яка, за що отримав другу жовту картку, а за нею і червону.
Навіть у неповному складі жовто-чорні намагалися зрівняти рахунок, але удари зі стандартів Андрія Запорожана та Василя Грицука не досягли цілі – страж воріт «Карпат» Євген Боровик зіграв бездоганно.
"Леви" здобули першу перемогу в новому році, зупинивши переможну серію «Олександрії», що налічувала п’ять матчів.

ФК «Карпати» (Львів) - ФК «Олександрія» – 1:0 (1:0)/
Ліга Парі-Матч. 20 тур. 5 березня 2017. Неділя, 14:00. "Арена-Львів", Львів. глядачів: 4 143; +14С; поле: 4.

«Карпати»: Боровик, Нестеров, Худоб`як (к\к), Гладкий, Матвієнко, Голодюк(Чачуа,68), Дитятьєв, Зубейко(Мірошніченко,81), Кльоц(Завійський,90), Лобай, Вербний.
Запасні: Підківка, Філімонов, Гуцуляк, Грисьо.
Головний тренер – Олег Дулуб

«Олександрія»: Новак, Огіря(Леонов,67), Куліш, Цуріков, Чорній(Гітченко,74), Запорожан (к\к), Грицук, Чеботаєв, Шендрік, Козак(Пономар,46), Басов
Запасні: Леванідов, Сімінін, Старенький, Банада
Головний тренер – Володимир Шаран

Попередження: Н.Вербний (43хв.), О. Дитатьєв (62 хв.), Є. Зубейко(79 хв.) – М. Козак (38хв.), С. Басов (61 хв.), А. Цуріков (69 хв.)
Вилучення: Басов Сергій (71) – друге попередження
Гол: 1:0, Худоб`як Ігор (39)

Наступну гру «Олександрія» проведе 11 березня на домашньому стадіоні «Ніка» з «Дніпром».